Önce Bankaya Para Yatırın Diyen Bayanlara KESİNLİKLE İnanmayın.

Seks Oyunları

Ertesi gün kahve içtiğimiz güvertede kaldık. Yüzen göl teknelerine bakıyordum ve güneş suya parlıyordu. Carol tişörtlerimden birini giyiyordu ve ben de bir tişört giyiyordum. Hiçbirimizin üstünde herhangi bir direği vardı.

İzmir Escort Bayanlarıyla Geçirdiğimiz Güzel Bir Gündü.

Carol bana fısıldadı “Benim kirli bir kız olmaktan hoşlanıyor musun? Beni seks yapmayı seviyor musun? ” Ben gömüldüm ve gömleğinin altına elini koyup meme uçlarını düzeltdim.

Carol tembelin üzerine doğru yürüdü, T gömleğini çıkardı ve kendini parmakla basmaya başladı. Bana kötü bir gülümsemeyle baktı ve seyahat çantasını alır mı diye sordu. Yaptım. Küçük siyah bir yapay penis çekti ve üzerine biraz losyon sürdü. Onu yarık boyunca çalıştırmaya başladı, bana bir bilmece ile bakmaya devam etti. Bana baktı ve bana “Beni mastürbasyon yapmaktan hoşlanır mısınız?” Diye sordu. Kendimi sikmeyi seviyorum. ”Göğsü temizlendi ve memeleri pert.

T gömleğimi çıkardım ve yağının bir kısmını horozuma koydum. Ben yürüdüm ve çıplak vücuduna bakıyordum. Sıcak sert bir ereksiyon geçirdim ve okşadım.

Carol kapüşonlu camlı gözlerimle bana baktı ve memelerini çekmeye başladı. Mırıldandı “Hepsini hatırlıyor musun? Bütün seks oyunları. ”Nefes darlığı kısa gazdı.

Herşeyi hatırlıyorum dediğim gibi ben de hepimi hatırlıyorum. Toplarımda tanıdık bir karıncalanma hissedebiliyordum. Güneş, uyandırılmış bedenlerimizin üzerinde toplandı. Her ikimize de baktığımızda, merak ettiğimiz ve paylaştığımız sevgi için teşekkür ettim. Cinsel bir harikalar diyarında yaşıyoruz.

Carol inlemeye başladı ve nefes aldı. Kirli konuşmasına başladı “Oh Dick, Aman tanrım, hissediyor, kirli”. Kalçaları bindirmeye başladı. Dildo dalmaya devam ederken bulanıklaştı. Sonra inliyordu “Geliyor, mee, siktir et, cunt, daha fazla, meeee”.

Toplarımın sıkıldığını hissettim ve nefesim göğsümde yakalandı. Voleybolu sonrası cum voleybolu ipleriyle patladı. Zevkimi sallamak için horozumu sıkmaya devam ettim. Hepsini Carol’e yönelttim. O sıcak yapışkan bir karışıklık ile kaplıydı.

Dizlerime çöktü ve Carol’un yapışkan vücudunu bana çektim. İkimiz de içgüdü ile iç geçirdik.

Çıplarak asıldık, çokça gülümsedik ve bazı dergileri okuduk. Yat kulübünde öğle yemeği yemeye karar verdik.

Plaja bakan verandada yedik. Bir burger ve patates kızartması yedim ve Carol’da bir balık taco vardı. İkimiz de mayolarımızdaki tişörtleri giydik. Yemek lezzetliydi. Kumdaki kum çok parlaktı ve gözlerimizi incitti.

Sahile doğru yola çıktık. Plajda havlu ve şemsiye var. Carol tişörtünü çıkardı. O beyaz bikini skandaldı. Bir süre güneşe daldıktan sonra göle atlayıp biraz dolaştık. Carol’un bikini bir kez ıslandığında, şeffaf oldu. Plaj çocuğu, bir şeye ihtiyacımız olup olmadığını görmek için bize geldi. Carol dirseklerine kalktı, meme uçları kayıyor ve “Şu anda değil” dedi.

“Cradle robber” dedim ve Carol, kumu ve üzgün “Mmm Beach Boy” u sarstı.

Plajda birkaç saat sonra kestirmek için kır evine geri döndük. Biz birbirimizin kollarında uyuduk ve mutluyuz. Uyandığımızda Carol’a ne istediğini sordum. “Daha fazla seks, daha çok musluk” dedi. Doyumsuz olduğunu söyledim. Carol, “Bundan dolayı daha çok istediğim için çok memnunum” dedi.

Akşam yemeği için yat kulübüne geri dönmeye karar verdik. Carol derin bir V yaka ile çok kısa bir yazlık elbise giydi.

Biz akşam yemeği için ıstakoz ve fırında patates vardı – lezzetli ve tereyağı ile kaplı.

Dans müziği başladı ve Carol’u yere götürdüm. Birbirimize sıkıca sarıldık ve birbirimize tatlı tebessümler attık.

Danstan sonra taze martiniler almak için bara gittim. Barmenle birkaç dakika konuştum. Masaya döndüğümde Carol ile konuşan genç bir adam vardı. O bize “John benim kocam Dick, Dick bu John” diye tanıştırdı. Gülümsedi, elini salladı ve bize katılmaya davet ettim. Grup yavaş bir romantik şarkı çaldı ve John Carol’dan dans etmesini istedi.

Carol kendini kendisine yapıştırdı, başını omzuna ve bacaklarının arasına koydu. Bir sonraki şarkı başladı ve dans pistinde kaldılar. Onları izlemek, onların dans etmekten daha çok seks yaptığını izlemek gibiydi. Danstan sonra ortadan kayboldular. Etrafa baktım ve onları bulamadım.

Güverteye doğru yürüdüm, biraz inleme duydum ve köşeye baktım. Carol yastıklı bir bankta geri yatırıldı ve elbisesi yerde kaldı. Carol bana baktı ve gülümsedi. John tereddüt etti ve ona “Devam et” dedim. Teyzesini diliyle rosebud’dan klivaj için çırptı. Yüzü meyve suları ile parlıyordu ve Carol zevkle inliyordu.

John ayağa kalktı ve pantolonunu indirdi. Onun horoz büyük mor kafa, parlak kırmızı damarlar ve aşağı damlayan öneme sahip büyüktü. Onu yarık üzerine ovuşturdu ve yavaşça içeri itti. Yavaş bir seks dansına başladılar. Benim horoz zor ve hazırdı.

Carol onu aşağı çekti, ona dil dolu bir öpücük verdi ve göğsüne göğüslerini ovuşturdu. Eşek kaslarını esneterek izledim ve horozu vajinal suları ile ıslatıldı.

Tempo arttı ve John ona daldı. Ay ışığı güzel bedenlerine sarıldı. Her ikisi de şehvet içinde kayboldu. Carol inlemeye başladı ve seks konuşması “Ohh John, büyük horoz, benim pislik, Ahhhh, fuck me, meee cumming cummimng”. John Carol’a derinden itti ve “sakadım” diye inledi. Eşek kaslarının esnemesini izledim ve damarları onun ağzına derinden vurmaya çalıştı. Birkaç dakika sarıldılar ve yumuşak öpücükler paylaştılar.

John’u nazikçe kendinden uzaklaştırdım ve yayılmış bacakları arasında diz çöktüm. Amcası karışmış meyve sularından kokuyordu ve kırmızı ve kabarıktı. Amcama dilimle diledim ve gül goncası içinde bir parmak sıkıştım. Onun klipsini dudaklarımın arasına çektim ve uğultulu sesler ürettim. Carol’ın başka bir orgazması vardı ve sıvıları ağzımı doldurdu.

John Carol’a yumuşak bir öpücük verdi ve kulübe döndü.

Carol ve kendimizi prefabrik yaptık ve masamıza geri döndük ve taze martiniler emretti. Orada oturduk ve ben “Tanrım kirli kızımı seviyorum” dedim.

Çok kısa bir kırmızı elbiseli uzun kızıl saçlı bir kadın masamıza geldi. Kendisini tanıttı Joan. Bizimle konuşmak için eğildi ve çıplak göğüslerini görebildik ve fısıldayarak “Güvertede yaptığınızı gördüm. Cehennem gibi sıcak görünüyordu ”. Carol ve ben smirked ve çok eğlenceli olduğunu söyledi. Joan etrafına baktı ve bir grup insanın sıska daldığını ve davet edildiğini söyledi. Joan ayağa kalktı Carol’a dudaklarına hafif bir öpücük verdi ve bar taburesine döndü. Kendini yukarı kaldırırken kel bir höyük parladı.

Gece yarısı Carol ve ben bir sürü başka insanla sahile doğru yola çıktık.
Plajda herkes sıyrıldı ve suya koştu. Carol bir grup erkekle flört etti, göğüslerini onlara yasladı ve onlara sarıldı. Herkes çok fazla dokunaklı ve çırpınan bir sürü engelsiz eğlenceye sahip gibi görünüyordu.

Joan Carol’un arkasına geldi ve göğüslerini kucakladı. Carol Joan’a döndü ve Joan’ın höyüğüne kıçını indirdi. Joan Carol’u döndü ve tutkulu bir öpücüğe çekti. Bacaklarını birbirine bağladılar ve göğüslerini birbirlerine doğru ovuşturdular. Carol iniltiğini duyabiliyordum ve Joan onu öpücüklerle sitti.

Joan’ın ardında yüzdüm, kıçımı yanaklarının arasına sok ve kollarımı her ikisine de koy. “Seks oyunlarını oynamayı seviyor musun” diye sordum. Joan’ın boğuk yanıtı onun arkasına ulaşmak ve sert horozumu okşayarak başlamaktı.

Carol, “Bunu bizim kulübemize geri götürelim” dedi.

Üçümüz sahile kadar yürüdüler ve kır evine çıplak yürüdüler. Joan ve Carol kolları birbirine bağladılar ve kollarımı Joan’ın beline ve elimden kıçına koyuyorum. Yol boyunca öpücükler ve karşılıklı meme okşamak için durakladılar.

Yazlık eve döndüğümüzde, hepimiz birbirimizi kurduk, vücudun daha erotik bölgelerine özel dikkat gösterdik. Carol, Joan’ı yatağa ve öpmeye başladıkları yere götürdü. Carol Joan’ı yatağa itti ve öptü ve Joan’ın cesedini yere yaladı. Joan’ın höyüğüne geldiğinde derinden soldu ve yavaşça öptü. Joan iç çekti. Carol, Joan’un pislik dudaklarını açtı ve onları ağzına emmeye başladı. Dilini Joan’a yapıştı ve yaladı ve klipsli olmak için bunu rosebud’dan emdi. Yatağa taşındım ve memelerini sıkıp üzerlerine emdim.

Carol ve ben Joan üzerinde çalışan bir seks takımıydık.

Joan soldu ve Carol’u sıkı sıkıya çekti. Joan, “Aman Tanrım” dedi.

Ayağa kalktım ve Carol’un arkasına gittim ve kıçımı dilimle oyaladı. Parmağımın peşinde koştum ve ıslaktı. Yukarı çıktım ve dikenimi Carol’un karşılama deliğine koydum. Carol, Joan’la yüzleşmeye devam ederken boğuk bir inilti duyabilirdim. Bu süpürüldü ve erotik bir an oldu. Carol’ı başka bir kadınla görmemiştim – Vay canına!

Carol hala uzanıp, amını emerken ve emerken, Joan’ın meme uçlarına uzandı.

Bütün oda seks kokuyordu. Carol’a coşkuyla Carol’a daldım. Aniden Joan’un “Ohhhh, lanet olsun, geliyorum” diye bağırdığını duyuyorum. Carol’ın yüzünün her yerine geldi. Bu benim için çok fazla ve benim horoz Carol’a patladı.

Yatırdıktan sonra Carol yatağa tırmandı ve Joan’ın yüzüne oturdu. Aşağı indi ve Joan’ı amına çekti. Joan’ın boğuk ineklerini duyabiliyordum. Carol’un amından bütün cumamı emdi. Carol, Joe’nun yüzüne hevesli itişmelerle biniyordu.

Carol, “Ahhhh, beni ye, ye beni, Cumming” diye inledi.

Yatağa tırmandım ve titreyirken Carol’ı sıkıca tuttum.

Birkaç dakika sonra Joan’a “Çok geç kaldım” dedim. Evet, başını salladı.

Joan ile Carol arasında uyuyakaldık. Gecenin ortasında yatağın titremesini hissettim. Baktım ve Carol ve Joan 69 pozisyondaydılar. Birbirlerini yiyorlardı. Joan üstteydi. Onun arkasına taşındım ve amını hissettim. Islak çalıyordu. Joan’ın kıçını yaladım, sonra orospularımı ona soktum. O inledi.

Joan Carol’la birlikte, Joan’a daldığında benim horozumu yalardı. Hepimiz çabuk geldiler, sonra mutlu ve tatmin olmuş uyumaya geri döndüler.

Sabah, üçümüz güvertede tişörtler ve dipler yoktu. Carol ve Joan beni kuşattılar ve bacaklarını bacağına sürtmeye başladılar. Çok hızlı aldım.

Joan beni yatak odasına götürdü. Sırtımdan aldım ve Joan kendini horozuma indirdi. Joan yükselip horozuma düşerken, Carol yatağa bindi ve yüzüme oturdu. Cinsel cennetteydim.

Joan’ın amcasında geldim. Joan benim horozuma geldi. Carol yüzüme geldi. Hepimiz yatağa çöktük ve yeni güne gülümsedik.

Sonunda Joan, “Kulübeme geri dönmem gerekiyor” dedi. Hepimiz çıplak üçlü bir kucaklama vardı ve Joan ayrıldı.

Carol ve ben uykuya daldık.

Escort Kız Fantezileri

Bu gerçek bir hikaye, geçen sene Tonita adında bir İzmir Buca escort kız vardı. Bana hala bilinmeyen sebeplerden dolayı evinden atıldı. Bir gün kız kardeşimle birlikte evime geldi, bir uykucu için orada kaldığını sanıyordum ama geçici olarak kaldığını, bir ay kadar kaldığını söyledi. Gecelerimi yatağımın içine sokarak geçireceğim bir ay. Bir gece oldu, karanlıktı ve benim oturma odamda dizüstü bilgisayarımda bir film izleyen tek kişiydim. Yanımdan geldi ve benimle birlikte izleyip izlemeyeceğini sordu, bir film seçmesine izin verdim ve Yaşamı izlemek istedim. Fırsatı aldım ve ona izin verdim. Orada aynı yastık üzerinde yatıyorduk, küçük ama başımızı tutacak kadar büyüktü. Film tarafından geçen dakikalar arsaya daha da yaklaştı. Ellerimi vücuduna yakın çizmeye başladım. Bir bluz giyiyordu, tüm vücudu kapladı ama dipsizdi, parmağımı aşağıdan kolayca sıkıştırabilirdim. Bu yüzden ona dokunmaya başladım ve göz teması kurmadı, hızını devam ettirdim ama daha hızlı bir şekilde. Sonunda elimi tuttu, döndü ve bana baktı ve bana “ne yapıyorsun?” Diye sordu. Ona “git, herkes uyuyor ve karanlık” diye cevap verdim. Lütfen sana dokunmama izin ver ”. Elimi bıraktı ve sorumu cevaplamadan izlemeye devam etti, ben de tekrar denemeden önce birkaç dakika bekledim. Bu sefer hareket etmedi ya da hiç tereddüt etmedi. Kısa süre sonra onun uyluklarını geçti ve ıslak pembe külotlarından uzaklaştım, suyun bacaklarını aşağıya doğru damlacığını hissettim ve o anda .. oldu. Elimi tuttu, fırlattı ve bana vurdu. Yüzümde tuttu ve acımasızca öpmeye başladı, şokla dondum. “Darbeli” pantolonumda taşlamaya başladı. Giysilerimi oradan çıkardı ve oturma odasında, biz seviştik.

İzmir Çıplak Seksi Escort Bayan

Onu çıplakken ve hazırken ben hazırım. Hala diz çöküyorum, gözlerim yerde ama ben onları görebiliyorum. Uzun, koyu saçları ince beline kadar uzanan fırça uçları, göğüsleri ince bir bluz altında zar zor gizlenmişti ve nefesimi kurutma ağzımda yakaladı. Heyecan verici bir cüret, açığa çıkmış cildimde tüylerimi yükseltir, çünkü C, kızı odanın ortasına götürür, boynunu öperken, bana bir çığlık atmaya başlar:

‘Buraya gel Cutie, onu benim için hazırla,’ diyorlar, başımı yukarı kaldırırken gözümle buluşup doğrudan onlara bakmak için. Büyük sandalyemize oturur ve oturur, oturur.

İzmir Çıplak Escort Bayan

Başımla onayladım. Göğsümde beklenti, heyecan ve trepidasyon güreşi ama C’nin emrine uymaktan çekinmem. Sessizce duruyorum ve kızın durduğu yere geçiyorum. Benden daha uzun ama çok fazla değil ama ben onun üst kısmını açıp yere kaydırdığım için gözlerimi aşağıda tutuyorum. Yine eteğini çıkarmak için diz çöküyorum ve beyaz, dantelli tanga ortaya çıkıyor. Bir gülümsemeyi bastırıyorum, C’nin bunu giymesini emretmesi gerektiğini biliyordum, beyazlıktaki zayıflığımı da biliyordum.

Onun kokusu sarhoş edici ve onu kedi külot altında şişmiş ve nemli görebiliyorum. Parmaklarımın belinin kıvrımları boyunca ve göğsünün düğmesinin hemen altında pürüzsüz bir cilde nefes almak için eğilerek üst baldırlarına uzanmak için uzanıyorum.

‘Hayır’, C’nin sesi geldi. ‘Bekleyebilirsin.’ O duruyor ve yakayı çekiyor, ben de yatağın yanına takıldım. Ellerim kelepçeli ve tasma kısa bir tasma ile yatak takımına bağlanıyor. ‘Sessizce bekle.’ Siparişler C. Ne geldiğini fark ettiğim gibi katıyorum.

İzmir Escort Bayan

Şimdi kızın kulağına fısıldayan C’yi görüyorum. O, her zamanki gibi güzel ve zarif, dizlerinin başını sallar ve damlalar. Mükemmel bir O’nun ağzını açar. C onun önünde durur ve onun kotunu açmasına ve sert horozunu açığa çıkarmasına izin verir. Cildimi başka bir kızla görmenin bu etkiyi görmesi gerektiğini düşünen aşağılıklarımın ıslaklığını hissedebiliyorum. Yavaşça horozunun uzunluğunu yalıyor, kafasını ağzına alıyor ve dilini en hassas bölgelerinde oynatmasına izin veriyor. Gözlerimi küçümsedim, sahnenin gözünü korkutuyor, çünkü bir avuç dolusu saçını alıp boğazından aşağı doğru iter.

‘Yok hayır!’ C’nin sesi bu kez daha keskin oldu, ama altta yatan bir zevk hazinesiyle. ‘İzle, belki beni daha iyi nasıl mutlu edeceğinizi öğreneceksiniz.’ Gözlerim acıyor ama benim kedim her zamankinden daha ıslak. C kızın ağzını sikikleri gibi seyrederim, yüzü zevkle çarpıtılmış. Her zaman boşalmaya hazır olduğunu söyleyebilirim ve onu inşa edebilirim. Aniden tekrar saçlarını tutuyor ve ellerini ve dizlerinin etrafında dönmeye zorluyor, kıçını ve kederini havada kalçasına maruz bırakıyor. Onun üzerine sıcak, kalın cum dalgaları sallıyor, inliyor.

Buca Escort

“Kal,” diye fısıldar, sırtını okşayarak ve bana doğru ilerlerken, yatak takımına bağlı titrek bir pislik. Çenemi iki parmağımla kaldırıyor ve bana bakıyor. Git ve onu benim için temizle.

Ona doğru sürünce, onun arka tarafındaki tüm lezzetli lezzeti damlar. C’s cum’in tadına bakmaktan, onu yalamaktan, tekrar kullanması için ona hazırlanmak için sabırsızlanıyorum. Ellerim hala kelepçeli ve bu yüzden hareketlerim biraz garip, ama şimdi onu temizlemeye başlamak için yeterince yakınım. Dilim, açgözlü kıçının kıvrımlarına acıkmış, daha sonra her yerde C’yi tadarak deliğine girer. Bir kez kıçını temizledikten sonra, daha önce eskisi kadar şişmiş, amcıkına doğru hareket ediyorum ve onun zevkle titrediğini anlıyorum. C’nin düşük onay verdiklerini duyuyorum ve klitinde hevesle yalamak ve nibble. Uzun süredir devam eden orgazmları, içimizdeki kabarıklığı tatmin etmekten memnuniyet duyuyor.

C beni ayaklarıma yakıyor, beni sıkıca kollarında tutuyor ve elime kıza bakıyor ve her ikisine de bakıyor.

Üçümüz yatağın üzerinde birlikte uzanıyor, başım ağrımdan inerken karnıma yaslanıyor ve dudaklarımın çizgisini çiziyor. Gözlerimizle karşılaştıkça c gülümsüyor ve ben onu gururla ve sevgiyle şişirebiliyorum. Bacaklarımın arasında hareket eder ve yumuşak bir şekilde perişan bir kite katılırken gülüşü genişler, gece boyunca can attığım orgazm ve akşamın aktivitesiyle ilgili şüpheleri ortadan kaldırır. Bu kadar sevginin ve hazzın ortasında güvensizliğe yer yok.

İzmir Bornova Üniversiteli Escort

Bu İzmir’deki bir okuldaki ilk öğretmenlik işim hakkında bir hikaye. Yerli İzmir escort olarak öğretmenlik eğitimini yeni bitirdim ve İzmir’e yerleşmek, evlenmek ve çocuk sahibi olmak için dönmeden önce farklı ülkelerde biraz çalışıp yaşamayı planladım.

O zamanlar 20’li yaşlarımdaydım, ve kendimi söylesem de karşı cinsten beni her zaman çekici buldu ve azgın hissettiğimde erkek arkadaş edinme ya da işeme konusunda sıkıntı yaşamadım. Spor salonunda haftada 4 ya da 5 kez dindar çalıştım ve ince, atletik bir figür, güzel orantılı göğüsler ve sıkı bir eşek vardı.

İzmir Bornova Escort Bayanlar

İngiltere’deki ilk işim, üniversiteye gitmeden önce, 17 ve 18 yaş grubundaki genç erkeklere yönelik, tüm erkek kolej öğretim tarihiydi. İlk birkaç hafta ve aylar bir deneme zamanıydı, daha önce de söylediğim gibi, karşı cinsten çekim yaparken hiçbir sorun yaşamadım ve okulda çok seksi giyinmemem için çaba göstermeme rağmen, çoğu öğrenci genç hormonlarla doluydu. Ben otururken ne zaman onlar olabilir benim tepesinde ya da eteğimden aşağı sinsi bir görünüm almaya çalışırken açıkça zevk! Bazen bacaklarımı geçerken ya da geçmeden onları kızdırıyordum, asla onları uyumadan daha fazla göstermiyordum ve tabi ki dikkatimi çektim… hangi kız istemezdi?

Her neyse, ilk birkaç hafta geçtikten ve anladığımdan 4 ay önce oradaydım. Tek üzücü şey, Avustralya’ya dönmeye karar veren erkek arkadaşımla ayrılmamdı. İşe girdim, sıradan bir Perşembe sabahı birkaç hafta boyunca herhangi bir aksiyona sahip olmadığım için azgın hissetmeme rağmen, en sevdiğim vibratör bile önceki akşam hile yapmamıştı. İlişkimde öfkeli ve üzücü bir şekilde ayrıldım, bazı intikam eylemleri için avdaydım.

Öğle yemeğinden hemen önce, her zamanki sınıfı öğretiyordum ve 17 veya 18 yaşında olan yaşlı öğrencilerden biri gürültülü ve yıkıcı olmak için acı çekiyordu. Onu, bozulmayı durduracak umuduyla sınıfın önüne taşıdım. Biraz işe yaradı ve sonra kalemini yere düşürdü. Onu almak için eğildiğinden, etekimi ararken küçük pisliğin farkına vardım! Bacaklarımı kapalı şekilde kelepçeledim ve bir saat boyunca son dersinden sonra geri döneceklerini söylediler, öğrenciler yanlış davrandığında standart bir ceza verdiler.

Dediğim gibi, biraz azgın hissediyorum zaten ve benim kedi biraz twitch verdiğinde neredeyse utanıyordu. Kendimi ona bakarken buldum, itiraf etmeliyim iyi görünümlü bir adamdı. İnce ve atletik, çalışmış ve spor yapmış olmalı. Aslında onun düşüncesinde birazcık açıklığa kavuşmaya başladım ve bu duygu günün geri kalanı için beni bırakmayacaktı. Günün sonuna gelindiğinde, aslında ona oldukça sıcak gelecektim.

Bornova Üniversiteli Escort

Jem’i, günün sonunda saatlerce gözaltında tutması için Jem’i görmek için sınıfa giden yoldaki tuvalette durdum. Aynaya kendim baktım ve aklımdan çıktı. Cehennem gibi azgın hissediyordum. Makyajımı dokundum ve ağzımda parlak kırmızı ruj var. Siyah bir yazlık elbise giyiyordum, bu da bir öğretmenin giymesi gerekenden biraz daha kısa. Kabul ettiğim için utanıyorum, ama külotumu da çıkarmak için hücrenin içine girdim ve salonun içine doğru ilerlerken cehennem gibi hissettim.

Jem, daha önce odaya girdiğim gibi aynı masada oturuyordu ve odaya girdiğim sürece, tüm öğrencilerin söylediği gibi durdu. Ona oturmasını ve o günden önce belirlenen görev için bir başlangıç ​​yapmasını söyledim. Kendi masamda oturdum ve birtakım evrakların üzerinden geçiyormuş gibi yaptım, ama gittikçe daha fazla hissediyordum, çünkü onun başını eğerek başını çektiği kitaplar üzerinde çalışıyordum.

Masanın kenarına doğru yürüdüm ve oturdum, ve oturduğumda ve pozisyonumu değiştirdiğimde kısa siyah elbisemin bacaklarımın üstünden kalktım. Siyah pamuk ve kremsi-düzgün beyaz uyluk arasındaki kontrast çarpıcıydı. Bana baktı.

“Bugün eteğime bakmak isteyip istemediğini biliyorsun, sadece sormadın mı?” Dedim.

“Hanımefendi………” diye bağırdı ve parlak kırmızıya gitti.

Uzandı, elini tuttum ve iç uyluğuma yerleştirdim.

“Bu iyi mi?” Diye sordum.

Hiç bir kelime demedi, ama bacağımı okşayarak başladı. İyi hissettirdi, ama biraz sabırsız ve bileğimden şimdi nemli kasıkma doğru bileğimi kaldırdım. Parmaklarını benim kedi ağzıma yönlendirdiğim için hiçbir kelime söylenmedi. Oldukça beceriksizdi ve açıkçası tecrübesizdi, ama sonunda iki parmağıma açmayı başardı, bu da biraz susturucu verdi.

Biraz yavaşça, dudaklarımdan kaçtı, hafifçe ileri ve geri çalışmaya başladığı için, masanın üstünde parmakla beni becerdi. Daha cesur olduğu için belimin etrafında eteğimi kaldırdı ve amcıkta çalışmaya devam etti.

“Bu iyi Jem mi hissediyor?” Yarı yarıya ve yarım nefes aldı.

“Mmm, çok yumuşak ve ılık” dedi. “Neredeyse kadife gibi,” diye devam etti beni çalışmaya devam etti. O büyülenmişti, ahlaksızlığımdaki iyi bir servete inanamayacak kadar zordu.

Benim kedi, inme parmakları etrafında sivrildi gibi klit, inme benim ulaşmak için. yumuşak kadifemsi duvarlar ona tutunarak, onu istekli ve neredeyse onu derinlemesine araştırmak ve derinlemesine araştırmak için onu emmeye başladı. Kendimi boşalmaya başladım ve şahane bir orgazm dalgası bana doğru aktı, beni budala ve bu genç damızlık için arzuyla sarsardı.

İzmir Escort

O durdu, parmaklarını benden çıkardı ve sularımı onlardan çıkardı. Ben bir şey söylemedim, sadece eteğimi alçakgönüllümün üzerine çekerek ayağa kalktım. Onu sınıfın dışından, küçük özel ofisime koridorun aşağısına götürdüm. Kapıyı kilitledim, ona doğru döndüm ve hala bir kelime olmadan ağzından tam öptüm. O, hevesli bir şekilde karşılık verdi, dilini açlıktan öptüğümüz gibi ağzıma soktuğumda rujum onun üzerinde kırmızı lekeler bıraktı.

Onun horoz pantolonunda dikkat çekti, onun bana karşı cehenneme beni azgın yapan sert onun çarşaf hissediyorum hissedebiliyordu. Ağzına başka bir çift seksi küçük öpücük attım ama onu tatmak istedim.

Dizlerime battım ve kemerini ve pantolonunu çekerek ve boksör şortlarını bacaklarının üzerinden aşağı çektim. 7 ya da 8 inç uzunluğunda olması gereken büyük, istekli bir horoz, neredeyse yüzüme vuran bir demir çubuk gibi patladı. Ben sırıttı ve ipucu öptü, onun sıcak, hafif tuzlu öncesi cum tatma. Gördüğüm kadarıyla muhteşem görkemli horozunu ağzıma sokarken yüksek sesle inledi. Ucu boğazımı çarpmadan önce boyunun yaklaşık üçte ikisini ağzımda tuttum. Dudaklarımla mükemmel bir “O” şekli oluşturdum ve horozu boyunca seksi bir pembe-kırmızı ruj lekesi bırakarak, horozu boyunca geriye doğru kaydırdım. Bu hareketi birkaç kez tekrarladım ve başımı aşağı yukarı sallamaya başladım, bakan ona boyunun her tarafındaki kıvranan ağzımla, ellerini başımın arkasına indirdi, bana rehberlik ettim; ince beline ve kalçalarına yüzüme karşı sallamaya başlıyor. Nefes alması hızlandı ve derinleşti – sağlamaya yakındı.

Ve sikini kaldırıp direk amıma soktu.

Orgazmını, kalçaları yüzüme karşı sert bir şekilde kırdı. Parmaklarını parmaklarımdan aşağıya vurduğumda, dilimin üstünden ve boğazımın içine sıçrayan toplarından dışarı süzülen bir tuzlu su sperminin hafifçe geri çekildiğini hissettim. Onu yeniden yutmayı başarmıştım, tekrar horozu çekmişti ve horoz ağzıma başka bir kalın tuzlu tatlı kaşığı ateş etti, diğeri ve diğeri. 5 ya da 6 kez atıyordu ve spermine bayıldım ve son damlasındaki toplarını sağladım. Onun erüpsiyonunun büyüklüğü ve gücünden dolayı (bunun için, bir erüpsiyon), bazı spermler ağzımdan dışarı sızdı, çenemden ve göğsümün üzerine siyah yazlık elbisemde cızırdayan ufak dizeleri bıraktı.

Orgazmı bitirdi, nefes nefese ve ağzını ilk önce yumuşattığını hissettim ve daha sonra tekrar sertleşmeye başladı.

Ayağa kalkıp ofisimdeki tabureye oturdum. Ben onun horoz baktım, benim ruj ve tükürük benim sperm formunun bazı orgazm ile karışık kalıntıları ile bulaşmıştı. Gururla ayağa kalktı, kasıklarından fırladı, neredeyse ona daha fazla ilgi gösterilmesini talep etti.

“Şimdi biraz kedi ister misin?” Diye sordum.

Yine ayağımın eteklerini yukarı kaldırdığımda başımı salladı ve kedimi, hevesli genç horozunun ucunun üstünde gezdirdi. Parmaklarım şimdi benim zonklayan kedi karşı nazikçe koştu gibi, onun sıkıca etrafında sıkıca onun horoz sıkıca kavradı. Onun horoz, hayal gücünün herhangi bir gerginliğiyle büyüktü, ama kolan ve kalınlık, muhtemelen şimdiye kadar gördüğüm kadar büyüktü. Kafamı yavaşça kedimden aşağı kaydırdım ve yavaşça aşağıya doğru kaydırdım, amcıkım gittiğim gibi genişliklerine kavuşmasını sağladı. Benim kedi dudakları geniş uzanıyordu ve kadife astar onu içeriye yardımcı olmak için nemlendirmeye başladı. Öyle olsa bile, oldukça iyi donanımlı olduğu için yavaş gitmem gerekiyordu! Sonunda, son 2 inç dışında tüm içimdeki ben vardı. Kendimi yavaşça salladığım için kendimi daha da genişletmek için kendimi daha da açmaya çalışırken ısınmak gibi bir orospu gibi nefes alıyordum.

Ona yavaşça sallanmaya başladığında tekrar öpüştük, sularım ile nemliydi ve yavaşça geri çekildim, tekrar tam uzunluğunu ve karnımı derinlerine aldım. Benim kedi germek ve kendi boyutuna alıştırmaya başladı, ben yavaş yavaş ve zencefil ilk başta ama daha hızlı ve daha hızlı binmeye başladı. Yakında onu vahşi terkediyordum, ve onun bacakları bana karşı pompalamaya başladı ve beni itme mücadelesiyle karşıladı, horozunun ucunu seksimin en derin girintilerine zorladı. Kendimi tekrar zirveye çıkarmaya başladım ve tüm vücudumun üzerinde bir zevk dalgası oldu, benim kedi nabzımı ve kordonunu boylu boyunca kesti. Yüksek sesle nefes aldı ve kalçaları bana karşı tam boyunda zorlayarak bana karşı sert bir şekilde eğildi. Yaptığı gibi, karnımda ve rahmimde derin bir sperm ateşi patladı ve sonra başka bir şey hissettim.

Sonra oturduk ve okşadık ve öptük, ama şimdi biraz garip bir şekilde. Kısaca sevgili olduk, ama şimdi sadece öğrenci ve öğretmen olduk.

Daha sonra kolejden ayrıldım ve şimdi Amerika’da çalışıyorum … kim bilir, senin yanında bir koleje gelebilirim!

Buca İzmir Escort Kızları

“İyi bir Buca İzmir escort kız var…”

Daisy, Mistress’in lezzetli amına atlayıp, ondan aldığı övgüyü sevmeye başladı. Hanımefendi çok harikaydı… ve amcası… vay… sahip olabileceği en lezzetli şeydi…

Kadın, yeni evcil hayvanının diline dayanarak sırıttı. Zaten ona tamamen adanmıştı … ve onu memnun etmeye hevesliydi. Beyin yıkamasına çok iyi bakmıştı.

Ve o da bir insanlık dışıydı. Bu harika bir yardım olurdu. Ona pek çok şekilde, hatta cinsel olmayan yollardan bile yardım edebilirdi…

Daisy’nin zihninde bulduğu sıcak kadınlardan bahsetmiyordu. Mükemmelfahişeler olurlardı .

Daisy, dilini sarı tanrıçaya olan sadakatinden başka hiçbir şey bilmeden, Mistress’e daha derine inerken inledi. Bu onun gibi her aptal sluts, istediği herhangi bir şekilde Mistress memnun, hevesli kedi-yalamak oldu. Daha önce neden bir ajan olduğu konusunda emin değildi. Beyninin dudaklarında bir kedi olmadan zar zor iş görebiliyordu! Mistress’in onu kurtardığı iyi şey…

Daisy’nin Hanımı daha yüksek sesle inip diline geldiğinde, Daisy hevesli bir şekilde meyve sularını yuttu ve sarışın kadının eski ajan üzerindeki kontrolünü sağlamlaştırdı.

“İyi bir kız olacaksın ve bana şu Jemma’yı getirmeme yardım et, sürtük… ve Bobbi, biz de biz…”

Daisy çok heyecanlıydı! Arkadaşları bu leziz lezzeti tadacaklardı!

İzmir Karşıyaka Escort Bayan

izmir-escort

Sizlere bugün İzmir Karşıyaka escort bayan olan güzelliklerden bahsedeceğim. Yanlış olduğu gibi, yardım edemedi ama küçük kız kardeşinin onun için dizlerinin üstünde nasıl görüneceğini resmediyordu.

Kolye yine de geldiğinde onu ziyarete geliyordu, o yüzden oraya gitmesini ve ardından ona sunmasını bekledi.

Ne yazık ki onun için, işler tam olarak ne beklediğini ya da istediğini yapmadı.

Onun değişmesi yerine, değişmişti.

Vücudu küçüldü ve şekil değiştirdi, saçı büyüdü, göğüs ve eşek de doldu.

Her şey onun etrafında da değişti. Kıyafetleri değişti, evi değişti, tüm hayatı değişti.

Sonra onun … aklının sonuncusu değişti.

Kız arkadaşının dudaklarına bir öpücük basması için eğildi, ona gülümsedi, “Paylaşmak için bir damızlık alıp alamayacağımızı görmek ister miydin?”

Jacklyn kız arkadaşına sırıttı, kolunu onun koluna sokmadan önce, “Benimle tam olarak nasıl konuşacağımı biliyorsun , aşkım. Eminim ki bizim gibi bir çift fahişe benim olmayacak bir damızlık bulabiliriz. ”

Görünüşe göre Jacklyn, büyük bir horozu emmeye benziyordu.

Asıl plandan sadece farkı onun yanındaki dizlerinin üstünde olmasıydı, onunla birlikte horoz çalıştı.

İzmir Buca Escort Bayanlar

Öyleyse, işte, sadece işten otobüse biniyorum, her gece yaptığım gibi, 7: 15’te güneşin bulutların arasından geçerken esniyor, başka bir ofis çalışanı, kalabalık bir metro vagonunda 9’dan 5’e kadar öğütüyor diğer askılı askılarla dolu. Bugün şanslı bir gündü. Koltuğum var, bulmaca açtım, kalem

çıkardım ve biraz zaman kaybetmeye hazırdım … Ama sonra onu görüyorum; benden oturmak bir kadın… belki de dünyanın en güzel kadını değil, ama onun hakkında bir şey var. Onun için bir miktar kalite var, ve ben sadece gözlerimi parçalayamıyorum. Moda dergilerinin ve kötü televizyon şovlarının ideal kadını düşündüğü şey olmasa da seksi olduğunu biliyor gibi görünüyor.

İzmir Buca Escort Bayanlar

O solgun esmer, omuz uzunluğu, düz saç bir bob kesilmiş, mavi gözleri gizleyen bir çift kedi gözü gözlük … O biraz “alternatif” gibi koyu mavi, pin-çizgili takım elbise, siyah çorap, sivri ayakkabı giyiyor sekreter ya da bir şey. Onun hakkında neyi sevdiğimden emin değilim, ama bakışlarımı çizen onun hakkında bir şey var. Bakmaya yardımcı olamam. O daha büyük bir kız … şişman değil, sadece… cömert. Curvy, hatta, ve onun kırmızı ruju ile mükemmel beyaz tenini bir sebepten dolayı çıldırtıyor.

Kalabalık trenden habersiz bir kitap okuyor, bir romana dalmış. İzmir Buca escort bayanlar trenin karşısına bakıyorum ve gözlerimi çapraz bacaklarından, siyah naylon kaplı, onları örten orta buzağı eteğimden uzak tutmam. Gözlerim göğüslerine kadar uzanıyor. Onun muhafazakar takım elbisesi ve imkansız beyaz gömleğinin altında büyük göğüsler olmalı bir öneri yakalarım.
Bu kadını çok kötü istiyorum. Koltuğumda kayıyorum ve gazeteyi kucağımın üzerine koyuyorum ve güzel yabancıya baktığımda ve benim ereksiyonumun karışmasını hissettiğimde göze çarpmayan bir şekilde görünmeye çalışıyorum.

Bacaklarını geçiyor ve eteği hafifçe yukarı çıkıyor, çoraplarının üstünü ve mükemmel kalçalarından bir şerit ortaya çıkıyor. İsa, jartiyer giyiyor … Sert yutuyorum. Lanet olsun. Gözlerim açıkta kalan ete çekilir. Yüzümün kızardığını hissediyorum ve horozum tüm kalınlığına ulaşıyor, uyluğuma zonklama yapıyor. Gazetenin altından geçiyorum ve kendimi sert bir sıkıntıya sokarım, horoz kafamın ana hatlarını hissederim ve onu izlediğimde alt tarafı yavaşça atarım.

Bana baktığında hızlıca bakıyorum, utandım. Ama trenin karşısında, gülümsüyor, hızlı, gülümse gülümsüyor ve sonra kırmızı dudaklarını yavaşça yalıyor. Buna inanamıyorum, ama bacaklarını uncrosses, tam önümde, izlediğimi bilerek, ve o kadar yavaşça kalçalarını bacaklarının üzerinden yukarı çekiyordu… Transkript yapıyorum, bacaklarının arasına bakıyordum… onun garters, onun soluk uyluk, onu kedi kapsayan siyah kumaş ince bir şerit.
Şimdi tren boşaldı. Arabanın diğer tarafında, uykusunda bir kaç uykulu stragglers, ve o ve ben.

Mavi gözleri, benimkiyle kilitlendi ve o kadar yavaş bir şekilde, bluzunun önünü açıp, mükemmel bir V yarıklığını ve bir dantelli siyah sütyenin ipucunu ortaya çıkarıyordu. Tren tekrar durur ve son iki yolcu daha ayrılır. Sadece o ve ben şimdi ayrıldık. Durağım geçiyor, ama ben trende kalıyorum.

Tren raydan aşağı akarken, gazetemi bir kenara bırakıyorum, böylece kucağımda çok büyük, zahmetli ve sert yükselişimi görebiliyorum. (Hangi cehennem, değil mi?) Koltuğunda çöker, elinin bacakları arasında kaydığı sırada keskin bir nefes alır. Onun eteği, kalçaları üzerinde belirgin bir şekilde yükseliyor, bacakları geniş yayıldı. Gözleri benimle kilitler ve diğer eliyle bacaklarının arasına doğru hareket eder, gömleğinin açılışı, büyük ve yuvarlak memelerini ipek sütyenlere karşı gerdirerek ortaya çıkarır. Onun büyük meme uçları kumaşı karıştırıyor ve gözümü onlardan alamıyorum.

O ayağa kalkar ve o zaman ne kadar uzun olduğunu fark eder. Ben 5 ”11 ve kız en az benim kadar uzun. Yavaş yavaş, gömlek açıkken, belinin etrafına etek atar ve askımı tam önümde tutar. Bacaklarımın her iki tarafında da, beni koltuğa bağladım, gözlüğün önünde külotu kaplı kedi. Gözlüklerini aşağıya bakıp, kasabağımdaki lewdly’e bakıyor.

“Gördüğün gibi açıkça görüyorsun… ve seni ne kadar zorlaştırdığımı görmek hoşuma gidiyor. Şimdi pantolonunu çıkar. ”

O, dudaklarını hafifçe ısırıyorken, ellerimi gevşetiyorum, ellerimi sallıyor ve çırpıyor, horozum karnıma yaslanıyor.

“Fena değil” dedi, “hiç de fena değil” mırıldandı. Ben izlerken ceketini ve gömleğini düşürerek, göğsüne siyah bir sütyen içinde kocaman göğüslerini açığa çıkarıyor. Sonra, eteğinin yere düşmesine izin verir ve siyah yüksek topuklu, düzgün bacakları ve mükemmel, büyük, yuvarlak götünü görünce hiç bu kadar yavaş döner. Önümde bükülüyor, hafifçe sallanıyor, kıçını yavaşça sallıyor ve iki elinizi bacaklarının arasına koyar. Ben benim horoz al ve onu kedi onu ovmak izlemek gibi yavaşça inme ve aşağı.

Kıçını aşağı indiriyor, benden uzağa bakarken uyluğumun üstünü kapatıyor ve bacağımın karşısına taşlamaya başlıyor. Onun kıçını yukarı ve aşağı hareket ederken izlediğim gibi, onun kedinin ısısını ve nemini hissedebiliyorum. İki eliyle uzanıp yanlarını tutup, parmaklarımın gövdesini yukarı kaldırıyorum. Onun titremesini hissediyorum ve nefesini duyuyorum. Sonra yukarı çıkıp göğüslerini arkadan tutuyorum, boynumu tutkuyla ısırdığım için onu kucağına alıyorum. “Yessss…” diye inliyor, açıkta duran dikenime karşı kendimi öğütüyor, kuru beni sıkıyor.

Sert meme uçlarının sütyeninin dokusuna yapıştığını hissediyorum ve göğüslerinin ne kadar ağır ve sıcak olduğuna hayran kaldım. Bir sıvı hareketinde, kucağımda dönüyor ve yumuşak dudaklarını benimkinin üzerinde kilitliyor. Dilimiz birbirimizin ağızlarını keşfediyor ve ikimiz de şimdi daha fazla nefes almaya başlıyoruz. Elleri benim saçlarımda, kafamı içine çekerek, horozumu temposunu arttırırken, onu benim sertliğime çekti. Kıçını içiyorum, büyük yuvarlak yanaklarını okşayarak havada havaya kaldırıyorum.

İlk randevuda liseli bir çocuk gibi, sütyenine bir toka bulurum ve onun büyük göğüslerini serbest bırakırım…. O inliyor ve sonra oturur, böylece göğsünün iyi bir görünümünü elde edebilirim. Onun imkansız soluk, mükemmel yuvarlak höyükler pembe, sert nipeller ile tepesinde. Ben nefesim var; ve göğüslerini yüzüme itiyor. Onun soluk, tatlı kokulu göğsüne gömülüyorum, büyük memelerini yalamak ve emzirirken, onun da omzunu kucağımdan bile daha hızlı öğütüyor. Onun göğsünü, dilimi ve dişlerini onun meme ucunu bulup emme ve nibbling.

Külotlarını uyluklarından aşağı doğru iterim ve hemen 2 parmaklarını kedi içine sokarım… Islak ve ılık, çıldırıyor, basamaklarımda yukarı ve aşağı zıplıyor, aynı anda elimden geçerken aynı zamanda kalın horozumu kapıyor ve yukarı ve aşağı çekiyor…

“Seni becermem gerek,” diye fısıldadı, ve neredeyse duyduğunu duymaktan neredeyse boşaldım… koltukta, yüksek topuklu ayakkabılar ve jartiyerlerin üzerinde, her bir tarafımda hala tek bir bacak üzerinde çömeliyor… o zaman yavaş yavaş yavaşlıyor kendi horoz benim aşağı, sadece onun ipucu ucunda gömme.
Elleri bacaklarının arasında hareket eder ve onun içindeki iğrençimin ucuyla kendi klitini öfkeyle çalışır. “Hareket etme” diyor. “Sadece arkana yaslan ve seni
becereyim bebeğim.” Kendisini biraz daha acı çekiyor, acımasız bir şekilde yavaş yavaş kendi kıçımdan etkiliyor…

“Çok kalın…” diye bağırıyor, nihayet dick’in üzerinde oturduğu gibi, yine de öfkeyle kendini sürtüyor ama yukarı ve aşağı hareket etmiyor… daha hızlı ve daha hızlı nefes alıp, yüzünü kırmızıya çeviriyor, her iki eliyle klitorisini oraya gömdüğüm horozla gömüyor.

“Ah, Tanrım… Ben boşaltacağım,” diye idare ediyor, ve onu ıslak, horozumun etrafında sıcak kedi kontratı, orgazmda dolanan cunt-kasları hissediyorum. Kendimi vurmaktan zar zor tutuyorum… ama bunun bitmesini istemiyorum.

Spazmları geçtiğinde, gözümün içinde, şeytani bir gülümseme ile gözüküyor. “Seni o kadar sikeyim ki, oğlum…” diyor ki, kendini yukarı kaldırıyor, tamamen dikenli ve sonra tam güçte oturuyor, zevkle çığlık atıyor.

“Demek böyle hoşuna gidiyor, öyle değil mi evlat?” Diyor, kendini tekrar yukarı kaldırıyor, ve horozumu derinlemesine tıkadığını söylüyor. O kadar hızlı sikiyor, yukarı ve aşağı, çaba ile terleme, onu çok sert sikikleri olarak çılgın göğüsler etrafında çırpıyor.

Tek yapabildiğim, umutsuzca kıçını yanaklarından tutup, kıçına şaplak atmak, onu daha sert, daha hızlı becermek için ona meydan okumak. Tempoyu arttırıyor, zamanla kendi itişlerine inliyor, sonra uluyan ve orgazm yaklaşırken çığlık atıyor….

İzmir Escort Bayanla Görüşme

İlk defa seks yaptığımız cumartesi gecesiydi. O Pazartesi günü okula geldik, ilk defa birbirimizi bakireliğimizi birbirimize kaybettiğimizden beri gördük, sevgi dolu ve şehvet dolu. Dizlerinin hemen üstündeki bir düğme gömlek ve ekose etek giyiyordu. Mükemmel İzmir escort öğrenci bakışı ve cehennem kadar seksi. Kız öğrenci kıyafetleri için bir şeyim vardı, ama bunu bilmiyordu, sadece bunun giydiğini gördü. Biz öğle yemeğinden sonra ve enstrüman depolama odasında gruptan sonra hızlı bir makeout oturumu snuck, ama sadece bir ya da iki kez her zaman için – ama kesinlikle benim elim kadar onun etek almak ve onu kedi üzerinde onu kedi için yeterli hissetmek için yeterli parmaklarımın kumaştan geçirdiği ıslaklık ve benim şortumdaki delice sert horozumu sıkmak için.

Okuldan sonra doktor randevusu için ayrılmak zorunda kaldım. ama zil çalındığı anda, depo odasının arkasındaki grup odasına geri döndük, diğer odadaki depolama rafları tarafından gizlenmiş, odanın arka tarafında tekrar çıktık. Giysilerimize devam ederken, birkaç dakikalığına insanlar gelip çıkıyorlardı, sanki pantolonumda patlamak üzereydim. Yakında sessizdi ve çoğu kişi ihtiyaç duydukları şeyi yakaladılar ve otobüslere gittiler, ama o ve ben hala arkadaydık. Ben bluzunun en üstteki iki düğmesinin kopyasını aldım ve göğüslerinden birinin üzerine bir bardak çekti ve meme ucunu emdi ve tekrar ıslak olana kadar elimi külotuna doğru ovuşturdu. “Lütfen? Hızlı olabiliriz” diye fısıldadım. İlk başta hayır dedi, ama yalvardım ve meme ucunu emdi ve parmaklarımı ıslak çatlağına daha fazla bastırdı ve sonunda dedi ki, “Tamam, ama hızlı ve sessiz olmamız gerekiyor.

Sandalyeye oturdu ve beline kadar eteğini çekti. Bacakları yayılırken, orta kasık mavisini, kasık boyunca öğrettiğini görebiliyordum, daha karanlık bir ıslak nokta, bir yumurtanın büyüklüğünde, kendini birazcık iple çekmiş gibi görünüyordu. Pantolonumu çıkardım, zonklama horozumu çıkardım ve ayaklarım genişçe yayılmış bacaklarının arasına çömeldi ve ıslak külotunu yanına çekti, parlak kırmızı çalısını ortaya çıkardı ve şişmiş, kabarık kırmızı ve ıslak kedi gözlerini kamaştırdı. Yine prezervatif yoktu. Kafamı dudaklarına karşı bastım ve ıslaklığı hissettim, dudakları ucun etrafına yayıldı ve sonra vajinaya, sıcak ve ıslak duvarlara sürtünerek bu sefer herhangi bir direnç göstermeden horozumu kıstırdım. Harika hissettirdi. Tamamen içerideyken kısaca duraklattım benim horoz üssünün yanına karşı çekerek külotu hissi farkında, ve ikimiz de sessizce inledi.

Stres yapmaya başladım, sularının ezici gürültüsünü duymaya başladım, penisimdeki her şeyi hissetmek, harika bir kedi hissi ile karıncalanmak. Çabucak olması gerektiğini söylediğinden beri hızlıca itiyorum. İkimiz de bunun seks zevkiyle ilgili olmadığını biliyorduk, hızlı bir şekilde benim hakkımda. İki dakikadan kısa bir süre içinde benim horoz ve toplarımdaki hissi hissettim ve boşalmak üzere olduğumu söyledim. Bir kaç daha hızlı itme ve dışarı çıkardım, ıslaklarımı tuttum ve bir elimin hızlı bir inişi daha sonra onu kedi, külot ve onun eteğinin iç tarafına doğru ipleri patlatmaya başladı. benim orgazmın son damlar okşadı benim cum yarısı yüksek sesle yere yapıştı. Üzgün ​​olduğumu söyleyerek devam etti ve iyi olduğunu söyledi. Parmaklarıyla ne yapabildiğini sildi ve külotlarının yerine geri dönmesine izin verdi. Onu daha sonra yapmaya söz verdim. Sonra dışarı çıkmak için dışarıda acele ettim, onu içeride bırakarak banyoda çabucak boşalmaya çalışarak banyoda külotlarını ve eteğinin içindeki kıvılcımı o kadar çabuk yırtıp annesinin onları bulamadığı ve hiçbir şeyden şüphelenmeyeceği.

Akşam Yemeğinde Seksi İzmir Escort Bayanlar

Akşam Yemeğinde Seksi İzmir Escort Bayanlar

İzmir, inkar edilemez bir şekilde, eğlenip kendinizi eğlendirmek için geniş bir fırsat yelpazesi sunan güzel bir şehirdir. Aradıklarınıza bağlı olarak, ihtiyaçlarınızı en şaşırtıcı şekilde karşılayabilecek bir yer veya İzmir Escort  bulabilirsiniz.

Çarpıcı bir hanımefendi ile akşam yemeği yediğimizde İzmir’de iken birçok erkekler çayı olur ve biz onları suçlayamayız. Şahane görünümüyle değil aynı zamanda eğitim, incelik, şıklık ve nazik kişiliği ile büyülenen büyüleyici bir İzmir Escort kızın şirketinin keyfini çıkarırken, pillerinizi tekrar doldurabilir ve özellikle uzun, stresli bir gün veya haftanın ardından gençleşebilirsiniz, hissettirebilirsiniz. Burası akşam yemeği Escortlarının resme girmesi ve bazı romantik, mum ışığında anları paylaşmak için mükemmel bir bayan bulmak gibi sorunları çözmesi ve bundan sonra bir bağ kurma yükümlülüğü altında olması ve daha fazlası için korkmanız gerekmiyor.

VIP İzmir Escort ajansı aracılığıyla hizmet sunduklarını gördüğünüz kızlar, dikkatle seçilen, şaşkın bakışları ve sevecen iç dünyasıyla şaşkın profesyonel kişilerdir. Zeki, eğlenceli, esprili, iyi eğitilmiş, şık ve tabii ki sizin gibi yoğun, istekli insanlara eğlenceli uzmanlar. 

İzmir Escort Bayan ile Romantik gece Akşam Yemeği 

Yani, yaşıyor veya İzmir’i ziyaret ediyorsunuz ve dışarı çıkmış gibi hissediyorsunuz ancak akşamınızı veya gecenizi paylaşacak bir bayanınız yok. Veya aslında sormak istersiniz ama onunla yemek için davet etmekten korkan özel bir kıza sahipsiniz. Her iki durumda da endişelenmeyin. Artık yalnızlık, hüzün veya can sıkıntısına mahkum etmek zorunda değilsiniz. Yemek günümüz İzmir Escort bayanları , ihtiyacınız olan şey için idealdir. Artı, size gelmek ve hayalinizdeki kızdan sormak için kendinize güvenmenizi sağlayacak! Size değerli ipuçları verecekler ve hak ettiğinizi iddia etmenizin zamanı geldiğinde daha az ayrılmış olmanıza yardımcı olacaklar; mutluluğunuz da dahil.

1. En İyi İzmir Escort Deneyimi

İşgalli hanımınızla geçen romantik gecenizde mükemmel kız arkadaş deneyimini yaşayabilirsiniz. Birbirinizin kişiliği hakkında daha fazla şey öğrenirsiniz, seviyor ve sonunda birbirinize gerçek bir randevuda olduğunuzu hissedeceğiniz noktaya kadar birbirinizin varlığı ve eğlenceli karakterinden hoşlanmıyorsunuz ve keyfini çıkaracaksınız! Bu durumda çekicilik budur.

2. Bir İş Fonksiyonunda En Önemli Varlık İzmir Escort

Bir çok genç, yanlarına bir güzel, rafine edilmiş, iyi eğitilmiş bir kadının varlığını içeren bir iş fonksiyonuna veya sosyal bir etkinliğe eşlik edecek bir İzmir Escort gerektirir. Seçkin kızlarımızın her vakit için ideal olduklarından emin olunuz, çünkü her sosyal seksi fizikli bayanların derinlemesine bir bilgiye sahip oluyoruz ve kalabalığa sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacak ve çekiciliği, zekası, ve genel görünümü sayesinde, olaydan sonra hisse senetlerinde daha da fazla kazanç elde edersiniz!

3. İzmir Escort İle En Sıcak Gece

Akşamın nasıl sona ermek istediğiniz tamamen size kalmış ve ne arzunuz var. Böylece, veda ettikten sonra vedalaşıp öpebilir ve beraber olduğunuz fab zamanında ona teşekkür edebilirsin. VIP İzmir Escort bayanlarının keyif almak ve vücutlarını bayatlarına göndermek için yaratıcı düşünce biçimlerini kullanma biçimleri inancın ötesinde. Kesinlikle uzun, işkence, tutkulu ve buharlı gecenin eşiğinde olduğunuzdan kendinizi buna göre hazırlayın!

VIP İzmir Escort Bayan Akşam Yemeği Tarihi Esnasında Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Ajansımız, müşterilerimiz için her şeyi basitleştirmiştir. Görkemli akşam yemeği (aradığınız GF tecrübesi) için en az kiralama süresi ve kapalı kapılar ardında özel, samimi, erotik anlar (isterseniz) 4 saattir ve bayanınıza sizinle birlikte kalmasını istemekte serbestsiniz 4 saatlik kapattıktan sonra memnun olabildiğiniz sürece. Başkalarının yatak odasına kendi hizmetlerini alıp orada eğlenmeye devam ederken bazı bayanlar sadece akşam yemeği Escort olduğunu düşünürsek, İzmir Escort kız profillerini kontrol etmeniz ve hizmetlerinizi aradığınız şeyi tam olarak bulmak için tavsiye etmeniz rica olunur.

Akşam Yemeğinde Seksi İzmir Escort Bayanlar

Akşam Yemeğinde Seksi İzmir Escort Bayanlar

VIP Seksi Escort Bayan galerisine göz atarken, seksi sarışınlardan eğri esmerlere, seksi Doğu Avrupa kızlarından ateşli Latinlere kadar tüm zevk ve tercihleri ​​memnun eden bayanlarla karşılaşacaksınız. Sadece görünümüne, deneyimlerine, sunulan hizmetlere ve önceki müşterilerden gelen geri bildirimlere dayanarak seçiminizi yapın ve iletişim formunu doldurarak çevrimiçi rezervasyon yapmaya veya ajansımızı arayın. Dost resepsiyonistlerimizden biri seçtiğiniz bayana belirtilen saat ve yerde buluşmanız için çağrınızı alıp gerekli düzenlemeleri yapacaktır.

Alternatif olarak, hangi kızın kitap alacağına karar vermeyi zor bulursanız veya yerine getirmek istediğiniz belirli bir isteğiniz varsa yardım isteyebilirsiniz.

Size en uygun ödeme yöntemini seçin, ödemeyi tamamlayın ve işiniz bitti!

Önemli Not: İzmir Escort Bayan’a saygı duyduğunuz ve kızlarımızın biriyle çıkmamız konusunda ajansımızın düzenlemelerine uymanızın her şeyden önemlidir. Bu şekilde, hak ettiğiniz kaliteli hizmetleri uzmanlardan temin ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Bu gece keyifli ve güzel bir bayanla yemekten zevk almak, doğru seçimi yaparsanız kalp dolum deneyimi olabilir. Şanslı, Elit İzmir Escort Bayan ile yemek zamanı Escortlarıyla, istediğiniz zaman, istediğiniz gibi, istediğiniz süre boyunca, harika zaman geçiriyorsunuz! İhtiyacınızı adlandırın ve kalanını bu gece en güzel İzmir Escort bayanlardan birinin (veya daha fazlasını!) Deneyimli ellerinde bırakın!

Yeni Ucuz İzmir Escort Güzelliklerimizle Tanışın!

Yeni Ucuz İzmir Escort Güzelliklerimizle Tanışın!

İzmir, büyük bir metropolde bekleyebileceğiniz gibi çok geçici bir yerdir ve birçok insan işlerinin talepleri doğrultusunda gelip gidebilir ve kentin daha fazlasını keşfetme arzusunu yaşar. Acentemiz, her şeyi güzel ve taze tutmaktan hoşlanır. her zaman ve çarpıcı kızların aynı yüksek kalitede portföyünü tutmanın yanlış bir yanı yokken en sevdikleri kızlar taşındıysa sıradan müşterilerimizin çoğunun canı sıkılacak, yeni ucuz İzmir Escort güzelliklerini ve heyecan verici genç bayanlarla tanışmaktan memnuniyet duyuyoruz olabildiğince.

Bu son birkaç hafta, fantezi İzmir kızlarında güzel ucuz İzmir Escort bayanlarının harika bir akını gördü ve tüm yeni güzelliklerimizi vurgulamak ve onları bir araya getirmek için biraz vakit geçirmek istiyoruz. İzmir’daki güzel ucuz Escort galerimiz, portföyümüzü olabildiğince çeşitlendirmeyi hedeflediğimiz gerçeği ile güçlendi. Birçok yeni sarışın Escort kız ve esmer Escort kızımız var, aynı zamanda Doğu Avrupa’dan gelen çok sayıda Escortumuz var, çünkü müşterilerimiz onlara çok fazla tapıyor.

Seksi İzmir Escort bayan galerimiz, Bornova , Buca ve Karşıyaka’nın gelişi ile zenginleşti ; ayrıca, vahşi bir arzusu olanlar için çok eğlenceli olmakla birlikte şaşırtıcı derecede güzeldir. Rol yapmaya ve eğlenmeye vakıf olduğunuzda bunlar kesinlikle sizin için kızlar. Söylentilerin de söylediği gibi, sarışınların eğlencesi daha fazladır, ancak genellikle sarışınların sadece Fantastik İzmir Bayan Escort ajansından olması gerekir.

Seksi Açık Fikirli İzmir Escort Bayanlar

Seksi Becky , Raunchy Bianka   ve Latin İzmir Escort Rhia şeklinde bağıracak bazı yeni ve cılız esmerlerimiz var ve bu kızların hepsinin çok açık fikirli ve maceracı olduğunu ve her türlü yaramaz keşifler için kesinlikle mükemmel olduğunu görebileceksiniz !

Kendi bireysellik ve bariz farklılıklarına rağmen, ucuz İzmir Escortlarımızın her biri, arzuyu canlandıran ve uykusuz fantezilerini uyandıracak yüksek kalitede güzel genç kadın. Tüm çarpıcı İzmir Escortlarımızın olduğu gibi, Ortadoğu ve İzmir’in her alanına bir seksi bayan hizmeti sunuyoruz. Nerede olursanız olun, nerede olursanız olun, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman titizlik veren güzelliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeni Ucuz İzmir Escort Güzelliklerimizle Tanışın!

Yeni Ucuz İzmir Escort Güzelliklerimizle Tanışın!

Resepsiyonumuz 6: 00-20: 00 saatleri arasında açık olsa da, gelip sizi gece gündüz gören güzel hanımlarımız için ayarlayabiliriz. Rezervasyonunuzu ekibimizle yapmanız yeterlidir ve sizin için organize edebiliriz. Kısa sürede elinizin altındaki tüm güzellikleri görebileceğiniz, böylece tüm dürtüsel dürtüsünüzün yerine getirilebileceği bir günümüz galerisi var.

Ajansımıza neden düzenli eklediğimiz yeni kızları takip edebilmemiz için yerimi koymuyorsunuz? Galerilerimizin inanılmaz bir oranda büyümesine rağmen, İzmir Escort tanıtımını yaptığımız ve reddettiğimiz Escortlar hakkında hala çok seçici durumdayız. Müşterilerimiz her zaman bizden en üst düzeyde hizmet bekleyebilirler, bu nedenle hangi yeni şaşırtmacının itiraz ettiğini görmeyelim.

Yeni Ucuz İzmir Escort Güzelliklerimizle Tanışın!

Yeni Ucuz İzmir Escort 

İzmir Escort Bayanların Seks Gerçekleri

İzmir escort bayanların seks gerçekleri olarak şimdi kendimize söylemek gerekirse, çoğumuz İzmir escort seks hakkında bir iki şey biliyoruz – ancak yıllar boyunca bol tecrübe kazanmış olmamıza karşın, ilkel hareket hala bir gizem gibi görünüyor. Evet, okumak, ilişki izlemek ve okumak için bir sürü vakit harcıyoruz, ancak ne kadar uzun süre uğraşsak da, öğrenmek için daha fazla şey varmış gibi görünüyor.

Konuşma konusu olan mesele? Bu deli gerçekler. Kendimizi her yerden ısırmamamız sebebiyle, neden yiyeceklerin açıldığı konusunda sıska bir tavır takınmamak için, bu yavruları kontrol etmek isteyeceksin.

1. Vibratörler başka bir şey için icat edilmiştir.

Vibratör ilk olarak 19. yüzyılda “histeriyi” azaltmanın bir yolu olarak keşfedildi . Bu biraz aşırı gibi görünüyor. Bununla birlikte, bu teoriyi, bir kadının titreşimini alarak, histerik bir sığana girip girmeyeceğini test etmesini önermiyoruz. Bu sadece tehlikeli.

2. Sperm oranı

Ortalama sağlıklı erkeğiniz, meni küpünde sadece 300 milyon sperm üretir. Bununla birlikte, bir kadının yumurta döllemek için yalnızca bir yüzücü yeterlidir ve vücudunuzun içinde bir hafta boyunca yaşayabilir.

3. İnsanların İzmir escort seks sonrası yaptıkları ilk şey …

Köpek sonrası kucaklaşma unutma! Tüketici elektroniği sitesi Retrevo.com tarafından yapılan bir ankete göre, 35 yaşın altındaki insanların yüzde 36’sı samandaki rulodan sonra Facebook ve Twitter hesaplarını kontrol ediyor . Umarım, hiçbir resim göndermiyorlar!

4. Hangi İzmir escort seks aslında daha sık meşgul olur

Düşünen erkekler kadınlardan daha fazla yatırır mı? Yanlış! Göre Erkekler Fitness , kadınlar daha sık ortalama adam daha İzmir escort seks yüzde 17 var. Kızlara git!

5. En uzun orgazm

Erkek O tüm dikkatini çekmiş gibi gözükse de, zirve yapmak için kadınlar son kahkaha atıyorlar. Ortalama kadın orgazm 20 saniyede sürüyor – erkek altı saniyelik O.’dan 14 saniye daha uzun.

6. Orgazm sizin için iyi

Orgazm sağlık için iyi ! Bir kadının kalp hastalığı, inme, göğüs kanseri ve hatta depresyon riskini düşürebilirler. Bu yüzden İzmir escort seks yapın ve mutlu olun!

Cinscilik bir efsanedir

Cinsiyet egzersiz sayılır ! 30 dakika aktif İzmir escort seks sırasında, yaklaşık 200 kalori yakıyorsunuz. Ve çalışırken bir orgazm bile edinebilirsiniz .

8. Kadınlar kabul etmemizden daha friskier

Düz kadınlar sadece Kingston, Ontario’daki Kraliçe Üniversitesi araştırmacılar tarafından araştırılan erkekler tarafından uyarıldığını bildirmiş olsa da, çıplak kadın ve erkek vücutları, heteroİzmir escort seksüel ve eşcinsel İzmir escort seks ve hatta kadınlar da dahil olmak üzere, gördükleri her cinsel teşvik tarafından uyandırılmış bir araştırmadaki kadınların çoğunun hayvan cinsiyeti.

9. İzmir escort seks sizi kirletir, iyi bir şekilde

PLOS ONE adlı çevrimiçi dergide yayınlanan bir araştırmaya göre, insanlar uyandırdıklarında, işlerin iğrenç olduğunu düşünecek kişiler olmayacak .

10. Beyninizin cinsiyete nasıl tepki vereceği

Uyandırıldıklarında beyninizde ne olduğunu bulmak için fMRI tarayıcılarını kullanan Rutgers Üniversitesi’ndeki araştırmacılar, beynin farklı bölgelerinin vajina, serviks, klitoris ve meme uçlarının uyarılmasına tepki olarak aktive olduğunu keşfetti.

Anal Seks Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İzmir escort bayanlar arasında İzmir escort anal seks eskiden olduğundan daha fazla olsa da, hala tam ana akım değildir. Geçtiğimiz birkaç on yıl içinde cinsel bir devrim yaşadığımız ve daha önce tabu olan fiilleri tartışmaktan daha rahat hissettiğimiz gerçeğine rağmen, “İzmir escort anal seks” terimi hala yalakalıklarla karşılanmaktadır. Evet, arkadaşlardan gelen savaş hikayeleri birçok insanın bu deliğin “çıkış bölgesi” olduğunu ilan etmesine neden oldu.

Öte yandan, bir ton insan bunu yapıyor gibi görünüyor:  2010’da anal üzerinde yapılan bir inceleme, yüzde 40’a kadar insanların en az bir kez denediğini doğruladı. Ve tıpalar, bağlama parçaları ve oyuncaklar sayesinde, denemek için bir penisi olan birine ya da başka bir kişiye ihtiyacınız yok.

Anal cinsel ilişki girişiminde bulunduğumuz her dişi hakkında , bazı kötü fıkralar veya başka bir fıkra yüzünden bunu reddeden en az yarım düzine kadını da bilirim . Tipik olarak, deneyimlerini keyifle oynayacaklarını ümit ederek, kıpırdanmaya başlamayan bir ortakla başlar – yalnızca olayın travma ve acıyla sona erdirilmesi. Bir insanın ilk kez bu kadar kötü hissettiğinde bir daha İzmir escort anal seks yapması gerekiyordu mu?

İzmir escort anal seks ile karşı karşıya kalacak kadar şanslı oldum. İlk yaptığımda, kadınları popo eşyalarıyla rahat hissetmek konusunda tecrübeli olan istikrarlı bir erkek arkadaşım vardı. Söz bile olsa, eğleniyordum. Biraz yağlayıcı, bazı koçluk ve daha sonra bu konuda çok şey konuştum, artık İzmir escort anal seks bakire değildim. Ve ben bile keyif aldım!

O zamandan beri, bir süre menüyle sipariş verdiğim bir şey oldu. Her ne kadar ruh hali için ciddiye almam gerekse de, İzmir escort anal seks sırasında bol miktarda orgazm yaşadım . Son zamanlarda, (vücudumun başka bir bölümüne değmediği anlamına gelen) ile oldukça güçlü bir orgazm bile vardı.

Bu, kapalı kapılar ardında tamamen iyi olurdu, ancak İzmir escort anal seks hakkında söylenecek bazı oldukça olumsuz (ve gerçekçi olmayan) şeylerle görmek çok şaşırdım.

Bu ciddi zarar bakış ışığında, size aslında nasıl birkaç ipucu vermeye karar olabilir İzmir escort anal seksten hoşlanıyor. Ve hayır, sana cinselliğinize sahip çıkmak bir sapıklık yapmaz.

1. Düz penetrasyona girme. Öncelikle, ön sevişmeye zaman ayırın. Gitmeden önce oldukça heyecanlanmalı ve orgazm (ya da orgazm) yaşıyor olmalısın ya da incitmemelisin.

2. Bir bardak şarap ve romantizm yardımcı olabilir. Yapmaya karar verme ve gitmeye karar verme. Çok fazla içmek istemediğiniz halde fazla hissizleşeceksiniz, dinlenmek için iki ya da iki içecek sadece ikinizin de ihtiyaç duyduğu şey olabilir.

3. Önce kendinizi tanımayı deneyin. İyi seks yapmak gibi, önce kendinize bir şeyler denemek rahatlamanıza yardımcı olabilir. Mastürbasyon yaparken bir daha anüsünüzün dış açıklığını hafifçe masaj yapmayı deneyin.

4. Evet, gerçekten yaramaz hissedebilirsiniz. Hepimizin bunun bir tabu konusu olduğunu biliyoruz ve bunu yapmak biraz garip, kirli veya rahatsız hissetmek normal. Doğaldır, ancak denemek de doğaldır.

5. Bu bir karmaşa. Karanlık sayfalar yardım eder. Evet, poponuzdan bahsediyoruz ve işler biraz karışık. Eğer utangaç veya korktuğunuzda, daha garip görünen şeyleri korumak için koyu renkli tabakalar kullanın.

6. İlk önce harici stimülasyon. Tıpkı kendiniz de denediğiniz zaman, eşinize nazikçe anüs dışını masaj yaparak başlayın. Yavaş başlayın ve komik hissetmeye başlayınca durun.

7. Yağlamaya dikkat edin. En önemlisi, güvendiğiniz iyi yağlamaya sahip olmak ve bunu hem kendiniz hem de azami kolaylık için size nüfuz edecek ne olursa olsun kullandığınızdan emin olun. Su bazlı yağlayıcılar çok işe yarar.

8. Prezervatif kullanma kuralları. Eşinizin penisi varsa ve kullanıyorsa, prezervatif kullanmanız gerekir. Ve kesinlikle gerekir vajinal ve anal penetrasyon arasındaki prezervatif geçiş.

9. Rahatlayın, ancak evet biraz acıtabilir. Bunu okumaktasın, çünkü incinmesini istemiyorsun değil mi? Eminim ki iyi olacağına söz veriyorum ama evet, başta biraz acıtabilir. Anahtar, ihtiyacınız olduğu gibi duraklatmaktır.

10. Tam kontrolü ele geçirmeye hazır olun. Bu bir anahtardır, tamam mı? Kontrol altında olmamız gereken sensin. Bu sizin için farklı bir deneyimdir ve ortağınızı hafifçe yönlendirmeniz gerekir, tersi değil.

İzmir Escort Bayanlara Tavsiyeler

İzmir escort bayanlar olarak adamınızı uyandırmak için başlayın ve penisin üzerinde durmayın. Penis, sansasyon söz konusu olduğunda buzdağının sadece ucu (haha)! Hangisini yeni kenarına göndereceğinizi bulmak için yeni yerler deneyin.

İşte bazı fikirler:

1. Göğüsleri Saçları

Adamın göğüs saçlıysa onunla oynamış olursun. Alan düşündüğünüzden daha hassastır ve sizi parmaklarınızı kesecek şekilde sevecektir. Kait Scalisi, “Gerçekten onları vahşileştirmek istermisiniz? Elinizi alt göğüslerinde veya karnında düz tutun ve palminizi cildinizde tutarak göğsünüze bir avuç kadar kadar çekin ve hafifçe çekin” diyen Kait Scalisi, seks eğitimcisi ve PassionbyKait.com’un kurucusu. “Bu şekilde çekerek, cılız saç çekme hissi vermeden sinir uçlarını harekete geçirir. Bunu başlarının arkasından başlayarak yapabilirsiniz.”

2. Üçüncü Göz

Hayır, küstah değil. (Bunu sana yapmazdım … henüz) Üçüncü Göz alnın ortasında bulunan bir basınç noktasıdır. 60 saniye parmağınızla hafifçe baskı uygulayarak eşinizdeki gerginliği giderebilirsiniz. Ve, spoyler uyarısı, gerginlik, katil öldürücülerin başlıca nedenlerinden biridir.

3. Penisin Kökü

Açıkçası penis bir bütün olarak hassas – orada sürpriz değil! – Fakat onun köküne yakından dikkat etmek isteyebilirsiniz. Bilinen bir alan değil, ama tekniği ustalaştığında saf cennette olacak. Scalisi, “Topların perine ile bağlandığı bölgeye masaj yapmak istiyor” dedi. “Bunu yapmak için, toplarını elinize parmaklarınızla parmakla vurup kıçına bakacak şekilde tutun.Vücudunun yukarı doğru bastırmak için ipuçlarını veya pedleri kullanın.Vücudun bu kısmı çok fazla baskı uygulayabilir, bu nedenle farklı duyularla oynayın – Gıcık atmayı, ritmik basarak ve yoğurmayı düşünün. ”

4. Kafa

Ortaokulda arkadaşınızın gözlerinizi kapattığında hatırla, parmaklarınızla kafanızdaki hayali bir yumurtayı kırıp AH-labüzme mi hissetti? Yok hayır? Benim? Harikaydı. (Ve yine de öyle.) Muhtemelen başınızın üst kısmı, saç fırçasından başka bir şey tarafından nadiren dokunulurken, güne başlamak için kapıyı aceleye getirirsiniz. Arkanıza yaslanın ve parmaklarınızı kafa derisinden geçirin. Bunu seviyorsa, kük derisine küçük dairesel hareketlerle hafif baskı uygulayın. Kafasını tutan şeylerle neşesiyle oynamak zorunda kaldıysanız, bütün vücudu rahatlayın elinizde hissedin.

5. Prostat

Tamam, bu garip geliyor, ama bir şans verin: Prostat, çok tanıdık gelen sıvı ejakülatı üreten ceviz şeklinde bir bezdir ve Stefanie Buehler, psikolog, seks terapisti ve Buehler Enstitüsünün direktörüdür. Newport Beach, CA, bazı çocuklar gerçekten masajlı olmanın tadını çıkarıyor diyor. “Prostata ulaşmak için bir parmak yağlayın ve yavaşça erkeğin rektumuna koyun, doğru noktayı bulmak için parmağınızı kullanın.Prostat masajı için de oyuncaklar var; sadece çevrimiçi görünün ya da yakındaki bir seks oyuncak mağazasına gidin.”

6. Tapınaklar

Üçüncü Göz’e basınç katarken, parmaklarınızı yavaş, şehvetli, dairesel bir hareketle döndürerek tapınakların (alnınızın kenarları) masaj yapmaya başlayın. Bu hareket de gerginliği hafifletir ve cinsel heyecanın akmasına izin verir. Bahsetmeye gerek yok, adamınız yüzünü keşfetmenin samimiyetinden zevk alacaktır.

7. Yüz Banyolar

Birçok kişi başımızda ve boynunda stres ve gerginlik yaşar. (Teşekkürler, günlük işler.) Başını kucağınıza yatırın ve boynu rahat olduğunda, parmaklarınızın ucuyla hafifçe yüzlerinin köşelerini izlemeye başlayın. Ağrı kesici terapide uzmanlaşmış bir hareket ve manuel terapist olan Julie Tudor’a “Sadece meceri karıştırma, şekli dinlemek ve hissetmek için parmak uçlarını kullan” diyor. Hafif, sürekli dokunuş onu ~ elektrik ~ yanıtı yapacaktır.

8. Dudaklar

Parmaklarınızı hafifçe adamınızın dudaklarının etrafında takip edin. Duyusal sinirleri dudaklarında tetiklemek, oksitosini, “aşk hormonu” nu açığa çıkaracaktır. Bu, evet, kolayca sana açılmana yol açabilir. Ve sana orgazm olmaya yönlendirirsin.

9. Omuz Bıçakları

Tıpkı boynumuzda olduğu gibi, omuzlar stresle parçalanır. Ancak bu gerginliği giderecek kadar el masajı mı yapıyorsunuz? “Melekler kanatlarındaki dirsekler!” Michelle Joni, masaj ve sezgisel dokunmatik şifacı söyler. “Hiçbir şey [stresi] bir dirsek gibi salıvermez.” Herhangi bir kemik üzerinde çok fazla kuvvet kullanmamayı, daha ziyade kemikler arasındaki boşluğun tam olarak tatmin edilmesini hatırlayın. Ve hayır, işittiğin o ahhhs orgazm değil, ama adamın kesinlikle bu devi “O” yı vermek için havaya giriyor.

10. Boyun

Boynundaki küçük çukurları hissedin. O kötü çocuklar erojen bölgelerdir! Kafasının güvenli olduğundan emin olun parmaklarınızın ucuyla hafifçe basınç uygulayın. Tudor, “Başının her zaman güvende ve rahat olduğundan emin olun, rahat ol” diyor.

 

Birlikte Olabileceğiniz İzmir Vip Escort Bayan Elysa

Birlikte Olabileceğiniz İzmir Vip Escort Bayan Elysa

   İzmir Vip Escort Bayan olarak tek amacım sizin gibi elit müşterilerimi son derece memnuniyet içerisinde ağırlayacak özel anlar yaşatmaktır. İzmir’de ulaşım sağlayabileceğiniz özel bir partnerim. Özel birlikteliklerin özel kadını olarak burada bulunan İzmir Escort profilimde yer almaktayım.

İzmir Vip Escort Bayan olarak sizlere unutulmaz bir gece yaşatmayı güzel ve sarışın model Alysa hakkında şunları söyleyebiliriz ki; İnce uzun bacaklar ve ölünesi seksi genç fiziği ile erkeklerin gönüllerini aydınlatabilecek enerji dolu ve oldukça olumlu bir İzmir Escort Bayan arkadaştır. Zarif güzelliği ile cazibe merkezi olmaktadır. Hem erkeklerin hem de bayanların dikkatini çekebilen özel escort partner arkadaşımızdır.

 İzmir’de Esprili Kaliteli Escort Alysa

Birlikte Olabileceğiniz İzmir Vip Escort Bayan Elysa

Birlikte Olabileceğiniz İzmir Vip Escort Bayan Elysa

İzmir Vip Escort Bayan Alysa esprili,çekici,açık fikirli oldukça sempatik bir bayan isten erkek tam olarak yerinde bulunmaktadır. Sizleri doyurabilecek çok özel bir bayanımız olarak sizlerin doyumsuzluğunuzu giderebilecek sayılı çalışan bayanlarımızdan bir tanesidir. Geceler boyu onun sıcak vücudunu kullanmak olası zevklerin en güzeli olacaktır. Nazik düşünceli beyefendiler, İzmir Vip Escort Kadın Alysa gerçekten kalpleri fethetmeyi ve gerçekten karşısındaki kişiye konuşarak bile heyecanlandıran özel karaktere sahip bayandır.

Seçkin İzmir Escort arkadaşı olarak Alysa eğlenceli kendine oldukça güveneni şehvetli, seksi fiziğini kullanarak büyün müşterilerin memnun kalması adına her türlü cabayı sarfetmektedir. Seks yaparken oyun oynamayı çok seven bir partnerdir. Seksi değişik oyunları ile tatlandırarak sizlerde farklı fanteziler yaşatan bu bayan ile birlikte olmak gerçekten güzel olacaktır. Özel ve zevk dolu dakikaları bu bayan ile birlikte yaşayabilir ve hayatta olduğunuza gerçekten sevinebilirsiniz.

  İzmir Kaliteli Escort Kadın olarak bir çok tercih olmakla birlikte sizlere değer vermeyen sadece para kazanmak adına bu işi benimsemiş bayanları bir kenara bırakarak benim ile birlikte olmayı denemelisiniz. 1.77 boyunda 63  kiloda sizleri gerçekten mutlu edebilecek özel kadınım. Kaliteli bayan sınıfında bulunarak gerçekten Kaliteli bayan olduğumu sizlere anlattığımı zannediyorum. Gerisi sizlere kalmış ama ister paranızı çöpe atar yaşadığınız ilişkiden memnun kalmazsınız. Ama Kaliteli Kadın olarak benim ile kalırsınız gerçek farkı anlayarak seks yaptığınıza şükredersiniz.

İzmir Ateşli Buca Saatlik Escort Bayan Gülümser

İzmir Ateşli Buca Saatlik Escort Bayan Gülümser

  İzmir Buca semtinde oturan oldukça ateşli seksi kaliteli hizmet vermekte olan saatlik Escort bayanım. Ek iş olarak yaptığım İzmir Escort Bayan mesleğini sadece kısa süre içerisinde yapmaktayım.

Ben yaklaşık 1 senedir kaliteli escort bayan hizmeti veren biriyim. İlişkilerimi normal öğretmenlik mesleğimden kalan vakitlerde erkeklerimin vakitlerini hoş geçirmesini sağlayan bir bayanım. Özel anları benim ile beraberliğinizde tadacaksınız sadece Saatlik olarak hizmet veren Escort bayanım.

Seks konusunda bir hayli deneyimli ve erkeklerin ne isteyebileceğini gözünden anlayan olgun tavırları ile erkeklerini çılgına döndüren bir seks makinesi olarak burada bulunmaktayım.

Güzel Öğretmenden Kaliteli Saatlik Escort

Ben 27 yaşında olan sekse doymamış gül tanesi biçiminde bir bayan olarak siz elit erkeklere hizmet vermenin gururunu yaşıyor ve sizlerin güzel saatler yaşamanızı sağlayacak özel paralı saatlik escort bayanım.

  İzmir Elit Escort diyince aklınıza ilk gelecek isimlerden bir tanesi olmakla birlikte şehvetli vücuduma dokunmanın verdiği heyecanı sonuna kadar yaşayacaksınız ve bunu sürekli olarak yapmak isteyeceksiniz ancak dediğim gibi okul sonrası gizlilik içerisinde İzmir Escort mesleğini yürüten bir bayanım. Ona göre davranmanızı rica ederim. Sizlerinde bildiğiniz gibi seks anlatılmaz yaşanır ne yaşarsak yaşayalım aramızda kalmasını temenni ederim. mutlu ilişkilerin güzel bayanı olarak sizler ile birlikte olmak benim için oldukça heyecanlı ve kendimden geçmemi sağlamakta. Ben Olgun tavırları olan karşısındakini daima anlamaya odaklanan bir İzmir Saatlik Escort Bayanım. Saatlik görüşmeler sizlere yetmeyeceğini biliyorum. Bana da yetmediğini söyleyebilirim. Hafta sonları istediğiniz gibi ilişkiye girebilir ilişki süresini uzun tutabiliriz. Ancak hafta içerisinde sadece ama sadece İzmir Saatlik Escort hizmeti vermekteyim.

Hoş dakikalar yaşamak adına benimle birlikte olacak elit beyefendilere Anal yapmadığımı onun haricinde hiç bir şekilde sorun yaşamayacağımızı istediğiniz her şekilde ilişkinizi sürdürebileceğiniz İzmir Saatlik Escort bayanım. Sizler benim ile yaşamak isteyin sizleri yaşatmak adına her şeyi yapmak isterim. İlişki konusunda oldukça tutarlı ve olgun bir escort bayanım. Erkeklerin bulabileceği nadir kaliteli bayan olarak sadece benim ile görüşmelerini diliyorum. Diğer İzmir Escort Bayanlar arasındaki farkı anlamak adına.

İzmir Ateşli Buca Saatlik Escort Bayan Gülümser

İzmir Ateşli Buca Saatlik Escort Bayan Gülümser

İzmir Escort Bayan Neden Erkeklerin Göt Deliğini Yalar

İzmir Escort Bayan Neden Erkeklerin Göt Deliğini Yalar

Kim düşünebilirdi ki, birçoğu İzmir Escort Bayanlarımız erkeklerin göt delikleriyle oynamayı severdi. İzmir Emeklilik Ajansı daha fazla bilgi edinmek istedi ve popüler İzmir Eskort Bayanlarımızdan bazılarını daha fazla öğrenmek için konuştu …

Portekizli Escort Amaya: ‘Sanırım erkeklerin kıç deliklerini takılmayı sevmemin nedeni, daha önce bunu yapmamış olan erkeklerin, ne kadar zevk aldıklarına şaşırmadıkları görünüyor. Ben müşterilere yalama yapan İzmir Eskort Bayanıyım, böylece orada çok fazla teşvik edinebilirim. Daha önce almadığınız erkekleri yalamaktan hoşlanıyorum ve onlara ne kadar zor yapabileceğimi görmekten hoşlanıyorum. Bunu önce ben ve eski bir sevgilim yatak odasında deney yapmaya başladım.

İzmir Gerçekten Hoş Buca Escort Bayanlar

O gerçekten çok hoşuma gitti ve o zamandan beri hep yeni cinsel partnerlerle uğraşmaya çalışıyorum. ” Biseksüel Escort Bayan Amaya gündüz ve akşam Seksi ve Elit rezervasyonları için kullanılabilir ve o Buca istasyonuna en yakın üssü. En sevdiğim İzmir Buca Escort sıla Buca ayrıca şunu da anlattı: ‘Bir Sinema Koruyucusu Olmak Erkeklerin neye benzediğini biliyorum, kontrolü elinde tutan biri olmaktan hoşlanıyor ve hakimiyet vermeye alışkınım, adamlarımıza ne yapmaları gerektiğini söylemeyi çok isterim ve önümde bükülürken, yalamayı seviyorum ve kıç deliğine çok fazla dikkat ediyorlar.

Erkeklerle bu alandaki harcamanın onlara verebileceği duyguyu göstermek iyi olur; beni bir prostat masajı için ayırmak isterseniz, size daha önce hiç olmadığı kadar yoğun bir orgazm vermek için çok fazla zaman harcayacağım. Müvekkilimime teklif edebileceğim çok şey var, ne erkek bir Buca Eskort denemek istemiyor , göğüslerim var ve müşterilerim yatak odasında ve dışındaki her şekilde mutlu kalmam için horoz var. ” sıla Buca Escort , Seksi ve Elit rezervasyonları için günde 24 saat hizmet veriyor ve Centra İzmir merkezli seksi bayan eskort Bayan. Bir tabu ve cinsel açıdan yerine getiren İzmir Eskort deneyimimiz için İzmir Eskort Ajansı , ihtiyaçlarınıza sıla Buca Escort’u tavsiye eder .

İzmir Çarpıcı Genç Buca Escort Bayan

İzmir Escort Bayan Neden Erkeklerin Göt Deliğini Yalar

İzmir Escort Bayan Neden Erkeklerin Göt Deliğini Yalar

Çarpıcı genç refakatçimiz Duru müşterilerine çok fazla zevk vermeyi sever ve o da İzmir Hizmet Escort Duru’nun erkeklerin göt delikleriyle oynamanın çokça zevk aldığını bildiği en genç Esirlerimizden biri olan zımparalama hizmetleri sunar . Buca Escort Duru bize daha fazlasını anlattı: “Yatak odamda çok güvenim var ve şimdi biraz İzmir Eskort Bayanı olarak çalışıyorum. Müşterilerime çok farklı hizmetler vermekten keyif alıyorum ve müşterilere seksi bayan hizmetleri vermekten hoşlanıyorum, çünkü erkekler pislik içinde çok sayıda zevk bölgesi içeriyor. Ben de çok açık fikirli bir İzmir Çağrı Bayanıyımın olduğu için seksi bayan ve diğer pek çok hizmeti vererek zevk alıyorum .

Porno Yıldız Deneyimi ( PSE ) sunmaktan ve müvekkillerime mükemmel bir prostat masajı yapmaktan keyif almaya bayılıyorum, onları strapon kullanarak sunmaktan hoşlanıyorum ve bu, bir prostat masajı isteyen erkekler için harika, gerçekten iyi bir orgazm uyandırıyor ve onlar daha da zorlaşıyor. Ben erkeklerin eşek delikleriyle oynamayı seviyorum, çünkü orgazmın nasıl kontrol edildiğini hissediyorum. ‘En Genç Eskortum’um gündüz ve akşam Seksi ve Elit rezervasyonları için kullanılabilir ve Buca Metro İstasyonuna en yakın olanı.

İzmir Escort Bayanlarımızın erkeklerin göt delikleriyle oynamayı neden sevdiklerini bulmak isterseniz, bugün çarpıcı İzmir Hizmet Esirlerimizden birini ayırmayın.

İzmir Escort Kızlarımız Yalnız Kalpleri İyi Eder

İzmir Escort Kızlarımız Yalnız Kalpleri İyi Eder

İzmir Escort Kızlarımız, erkeklere yardım etme ve kırık kalpleri iyileştirme konusunda çok fazla tecrübeye sahiptir. Bazı erkekler, kötü bir zaman boyunca ihtiyacınız olan şeyi verebilecek özenli ve şehvetli bir kadının şirketinde vakit geçirmek için İzmir’daki Escort Ajansımız gibi Escort Acentelerine dönüşüyor. Sabitlenemeyen kırık kalbiniz varsa, İzmir Eskort Kızlarımız daima sizi karşılamak için bekliyor olacaktır. İzmir’daki farklı bölgelerdeki İzmir Eskort Kızları, Seksi ve Elit toplantıları için 7 gün 24 saat hizmetinizde, önceden veya son dakikada buluşabileceğiniz birilerini bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İzmir Escort Kızlarımız orijinal ve profesyonel olduğundan, şirketlerinde gerçekten rahatlayabilirsiniz. İzmir Escort Ajansımız, önceki müşterilerimizden birine, özenli İzmir Çağrı Kızlarımızla birlikte bir gecede bir Seksi rezervasyonu gerçekleştirdikten sonra ne keyif aldığını anlattı: ‘Daha önce hiç bir Escort Ajansını ziyaret etmemiştim ve İzmir’da çok zaman harcadım, uzun vadeli bir kız arkadaşın ayrılmasından sonra kendim için üzgün olduğum için bir eskort denemeye karar verdim. Ben ve eski kız arkadaşımın uzun süre dayanacağını düşündüm ama beni aldattığını ve ilişki kuramadığını öğrendim, bu yüzden öfkeyi ve üzgünüm gitti, ancak hazır hissetmedim Özellikle kötü deneyimlerimden beri başka bir ilişki. İzmir’daki eskort bürolarını taradım ve farklı web sitelerine baktım – bu noktada bir tane kullanacağıma ikna olmadığım halde şimdi birkaç gün baktıktan sonra yatarken iken İzmir Eskort Enstitüsü’nü buldum , Aptalca geliyor web sitesinin tasarımı sevdim ama profesyonel ve düz noktasına görünüyordu, İzmir Escort Kızları listesinde dolaştım ve kiminle vakit geçireceğinden emin değildim. Sonunda ajansı aramaya seçip bana yardım edip edemeyeceklerini, özenli bir kız istedim ama aynı zamanda yatak odasında sert birini sevdiğini anladım, bana bir eskort önerdiler (eskort olarak çalıştığını sanmıyorum) daha fazla) ama o Sarışın saçları, mavi gözleri ve sıkı bir eşek vardı, ben de onu bir gülümseme ve bir otel rezervasyonu onu gülümseme sevdim, onunla benimle kalıyorum istemiyordu kahvaltı için şirket istedi, flört, seks ve sarılıp daha sonra ayrılmasını istedi. Tabii ki bir randevuda bulunmuş olsaydım bu daha zor olurdu, ancak bir Escort Ajansı kullanarak çekici bir kadınla tecrübe ödeyebileceğimi ve benim için cazip olan şartlarım üzerinde bulabildiğimi fark ettim. Tanışmadığımız sürece sinirliydik ama barda bir içkimiz vardı, tanıştığımızda doğal hissettim, tikladik, tikladik ve bir sürü sohbet ve flört yaptık. Odamda kaldığım zamanlarda çıkıyormuşum gibi hissettim ama yine de ona ihtiyacım olduğunda ayrılmasını isteyebileceğimi biliyordum. Seks tutkulu ve kaba sadece ne gerekli ve sonra kek üzerine krema olarak sarılmak oldu. Konuştuktan sonra vakit geçirdik ve beni eski arkadaşımdan konuştuğum için dinledi ve öfkeli bir tarih olduğunu rahatça hissettim, bu yüzden rahatsız edilmeden istediğimi söyleyebilirim. Ertesi sabah duş almış ve ayrılmadan önce bana öpücük vermeye başlamıştı. Çok teşekkür ederim, eskort hizmeti kullanmayı düşünen herkese İzmir Emeklilik Şirketi’ni tavsiye ederim. ‘İzmir Eskortlarımızın tümü müşterilerini tanımaktan hoşlanıyor ve sizi burada dinlemeye hazırlanıyor. Arkadaşlık istiyorsanız, ancak seks yapmaktan emin değilseniz, Kız Arkadaş Deneyiminde bulunup bulunmadıklarını ve seks yapıp geçirmediğini öğrenmek istersiniz.

Neden Erkekler İzmir Escortları Severler ?

Neden Erkekler İzmir Escortları Severler ?

Erkekler bizim seksi İzmir eskortlarımızla vakit ayırmayı sevmenin birçok nedeni var. Popüler İzmir Eskort Ajansımız, çarpıcı İzmir Hizmet Escort bayanlarımızla vakit geçirmek isteyen düzenli müşterilerimizle daima meşguldür. Neden çarpıcı İzmir Çağrı Kızlarımızla konuşarak, erkeklerin Eskortları sevdiğini düşündüklerini bulmaya karar verdik . Konuştuğumuz ilk İzmir Eskort Kızı, Bornova Escort Kız Magda’ydı , ipeksi uzun saçları ve ince elbisesi boyutu 8 rakamıyla, Yüksek Esirgemiz , baylar müşterilerine sunabileceği çok şey var.

Seksi Uzun Boylu İzmir Escort Şöyle Dedi;

Sanırım erkeklerin eskortu sevme nedeni, ne kadar açık fikirli olduğumuzdan, farklı fetişleri ve hatta su sporlarını hayal ettikleri İmparator Başkonsolosu Ajansı aracılığıyla birçok müşteriyle karşılaştık ancak önceki seks ortakları cennetiydi. Bunu onlarla denemek istemedim. Ben bir eskort kızıyım çünkü dikkatleri seviyorum ve yatak odasında kirlenmeyi seviyorum. Erkeklerle cinsel arzularını keşfetmek ve yatak odasında çok eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olmaktan hoşlanırım. Karşılaştığım bazı insanlar sadece konuşmak zorunda oldukları her şeyi dinleyecek ve gerçekten ilgilenecek bir bayan ile arkadaşlık istiyorlar.
Yeni erkeklerle tanışmak ve onlarla tanışmak için vakit geçirmek ve bir Escort Kızın onlara verebileceği dikkati sevmekten hoşlanıyorum . ” Konuştuğumuz ikinci İzmir Eskort Kızımız, Sarışın Esir Kızımız Nikita . Seksi eğrileri ve E bardak göğsü ile Parti Eskort Nikita , İzmir Escort Acentelerimizden biridir Seksi Escort ve büyük göğüsleri seven erkekler onunla çok zaman ayırıyor. Daha fazla bilgi edinmek için Seksi Buca Escort Bayan‘la konuştuğumuzu söyledim: “Fisting vermek ve müşterilerimize şaplak verici hizmetler sunmak için egemenliğe giren çok erkeğe sahibiz.
Fakat sanırım erkeklerin Eskortları sevmenin başka bir nedeni de, o kadar doğru ki, tarihlemenin ardından, erkekler kafa karıştırıcı bulabilecek karışık sinyaller verdikten sonra, samimiyete girip girmeyeceğinizi bilmiyorsunuz. Dating da kadınlara bağlı olarak zaman alabilir ve yine de bir eskort ile bir erkek refakat kızını yemek ve yemek yiyerek hâlâ tedavi edebilir ancak gecenin sonunda ödüllendirici bir zaman geçirileceğini biliyorlar. Müşteri ile eskort kızı arasında imzasız bir anlaşma var ve her şeyin çok basit ve kolay olduğunu beğendim. Bir adam yalnız hissediyorda beni Kız Arkadaş Deneyimi için ayırtabilir., konuşurken zaman harcayabilir ve onu gerçekten dinleyip daha rahat hissetmesini sağlayacağız. Birlikte hoş bir restorana ya da tiyatroya eğlenebiliriz ve eğer isterse daha sonra başlayacağımızı biliyorum. Bazen, çılgın escort bayanlara gitmek isteyen, ancak bir Seksi rezervasyonunda kalmak isteyen insanlardan rezervasyonlar var ve bu da çok güzel.
Fakat düşünmem gereken nedenler cinsiyet, yerine getirme ve iyi arkadaşlıktır. ” Son olarak, POPÜLER İzmir Eskort Ajansı , Türkiye’deki Eskort Kız Melany ile konuştu . Uzun saçlı ve tatlı bir gülümsemeyle Bornova Escort’umuz seksi bir figür ve olumlu tutum sergiliyor: ‘İzmir Eskort Kız olmaktan hoşlanıyorum, sanırım sadece erkekler eskort severçünkü hayal ettikleri her şeyi yapmaya çok hevesliyiz. Rol oynama, masaj dahil birçok yaramaz hizmet sunuyor ve İzmir bayanlarını seviyorum. Ayrıca seksi bayanı teklif ediyorum ve bir eskort ile arkadaşlık isteyen birçok erkeğim olduğunu, her zaman eğleneceğinizi ve ne istediğini ve daha fazlasını yapacak çekici bir hanımefendinin olduğunu buluyorum. ” Bir toplantı yeniyseniz Bizim İzmir Eskort Ajansı, düzenli müşterimiz var seviyorum Escort Kız veya Eskort Kız veya İzmir Erkek Escort veya İzmir Travesti Escort bizim kullanarak düşünen İzmir Eskort Ajansı erkekler neden sevdiğini en kısa sürede bulabilirsiniz istediğiniz Escort bayanları.

İzmir Escort Didem Hatice İlk Grup Deneyimi

İzmir Escort Didem Hatice İlk Grup Deneyimi

İzmir Escort Ajansımız , Elit ve Seksi rezervasyonları için İzmir’de bir sürü farklı Eskort sunmaktadır. İzmir’deki seksi Latin Eskort bayanlarımızdan ikisi çarpıcı İzmir Eskort Kızları Bornova Escort Didem ve Esmer Kız Hatice’u içerir . Bu çarpıcı İzmir Çağrı Kızları’nın her ikisi de popüler İzmir Eskort Ajansı aracılığıyla kitap veren müşterilere seksi bir lezbiyen GRUP deneyimi sunuyor.
İki çarpıcı İzmir Çağrı Kızını izlemenin cinsel fantezilerini yerine getiren birçok müşterimiz yatak odasında birbirimizi tatmin ediyor ve İzmir Escort Ajansımız bu iki tutkulu İzmir Çağrı Kızının rezervasyonunu şiddetle tavsiye edecektir . İzmir Emeklilik Ajansı, Bornova Eskort Didem ve Fetiş Esir Kız Hatice ile yaptığı ilk GRUP tecrübesiyle ilgili müşterilerimizden biri ile konuştu : “Bir süredir İzmir Esirleri İmparatorluğu ajansını kullanıyor ve her zaman profesyonel hizmetten yararlandık.
Bu eskort ajansının resepsiyonistlerinin tavsiyelerini beğendim ve hep iyi deneyimler yaşamıştım. Son zamanlarda kendimi iki eskort kızıyla birlikte olmaya karar verdim. Yabancı eskortlar için bir şey var ve Bornova Escort Didem ile çok başarılı bir rezervasyon yaptınız , GRUP eskort İzmir deneyimini yaşamaya hevesli oldum . Eskort deneyimimden en iyi şekilde yararlanabilmek için her ikisini de bir geceleme için ayırdım. Otel barında buluşmak için geldiğinde çarpıcı görünüyorlardı benim yedek oda anahtarımı onlarla bıraktım ve bir duş almaya gittiler, o zaman Didem beni ve Hatice’yi kaçırmış gibi uzun, tutkulu bir öpücük verdi. Didem’ya öpmeye başladı önümde, gerçekleştirmek mümkün olacağını umuyordum zaten zordu. Her iki Escort Kız birlikte duş alıp almayacaklarını sordu ve birbirlerini yıkamak için izleyip izlemeyeceğimi sordu.
Kabul ettim ve banyo kenarına oturdum, çok seksi ve elbiselerimi çıkardım, onlarla banyoda çok sıcaktım. Öpüşüyorlardı ve birbirlerini püskürterek birbirlerinin klitorisini ovuşturuyorlardı. Ben onlarla içeri girmemi istediler, tam anlamıyla duşa atladım ve göğüslerini ve klişelerini ovuşturmaya başladım, azdım ve Hatice beni uyandırmaya başladı, Didem beni öpüyordu ve ikisini de becerdin mi diye sorduk. , onlar beni emmek için sırayla ayağa kaldırarak duş yerinde diz çöktü.
Uzun zamandır tutunamadığımı biliyordum ve Hatice’un pert boobies’ine bayılmıştım. Birbirimizi yıkadıktan sonra yatak odasına girdiğimde endişelenmene gerek yoktu, çünkü tekrar sertleşmeden önce birbirimizi konuşup birbirlerine öpüştük, sonra da eskort kızlarını lanet etmeden önce Hatice’un göğüslerine tekrar oturttum. . Bu İzmir Eskort Ajansı aracılığıyla bir GRUP eskort deneyimi yaşamanızı tavsiye ederim . Her zaman resepsiyonistlerden çarpıcı eskort kızlarına iyi hizmet ediyorum. ‘
Eğer bir hoşlanırmısın lezbiyen GRUP bizim İzmir Eskort Ajansları kıpır latin deneyimi Eskort Kızlar ? Her iki Escort Kız memnun etmek ve müvekkillerinizin tekrar rezervasyon yapılması için geri gelip gelmediklerini görmekten hoşlanıyorlar, bu nedenle dostça İzmir Emeklilik Ajansımıza bugün bir telefon aramamıza veya çevrimiçi rezervasyon yapmamıza neden olmaktadır .

İzmir Seksi Escort Bayan Dicle’yle Röportajımız

İzmir Seksi Escort Bayan Dicle'yle Röportajımız

İzmir Escort Ajansı , bizim için çarpıcı Sarılı Esir Kızın çalışmasından memnundur . Çarpıcı Sarışın Escortumuz , sapık üniforma giyinmenin keyfini çıkarıyor ve müşterilerine hakim olmaktan hoşlanıyor, böylece gerçekten rahatça geçip rahat edebiliyoruz.

İzmir Escort Kızımız , popüler İzmir Escort Ajansımıza gelen müşterilerimize samimi ve açık fikirli hizmetler sunuyor . Seksi Escort Dicle çok fazla merak duyuyor ve çekim yapmaktan mutluluk duyuyor ya da seks eylemlerini gerçekleştiren düşündürücü fotoğrafları var, böylece her zaman tekrar bakmak için bir anı var.
İzmir Escort Ajansımız , en sevdiği deneyimler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Seksi Escort Bayan‘la konuştu ve bugüne kadar elde ettiği İzmir Escort deneyimlerini anlattı: Escort İzmir Bayan bize daha fazlasını anlattı: ” İzmir’de bir Escort Kız olarak çalışmayı çok seviyorum , bana bu kadar çok İzmir’i görme şansı veriyor ve bu çok sevdiğim meşgul bir canlı şehir. Tüm müşterilerimle tanışmaktan çok keyif aldım ve hepsiyle iyi seks yaptık.

Erkekler seks yapmak ister ve ben erkekler ağzımda boşalmak istiyor zaman, ben azgın ve çok kirli hissettiriyor gibi gibi. Ben çok açık fikirli bir İzmir Çağrı Kızıyım erkekler için çok yeni deneyimler verebilir biliyorum. Açık fikirli olmanın yanı sıra, iyi Sevgililer Deneyimi yaşadım, akşam yemeğinde veya şovu izlemekten zevk alıyorum, her zaman erkekleri elbise ile etkilemek için gayret gösterdim ve böylece flört etmeyi seviyorum iyi bir arkadaşı tercih etmeyi düşünüyorum.

İzmir’de Zevkine Düşkün Escort Bayanları Keşfetmek

Birbirimizin cesetlerini ve ne zevk aldığımızı keşfetmek için bir şans bulabileceğimiz uzun geceli konaklamalarımın keyfini çıkarıyorum. İzmir Escort Ruslana ile lezbiyen bir DUO deneyimi yaşadım , ikimiz de Biseksüel Escort Kızlar’ım ve yatak odasında birbirimizi nasıl tatmin edebileceğimizi biliyorum. Geçenlerde bir rezervasyon bizi ikisini birlikte gerçekleştirmek izlemek istedim bir müşteri tarafından vardı ve o zaten bizi ikisi de rezervasyonu.

Oldukça şehvetli bir Escort çocuğuyum ve bir kadına inmek ve ne kadar ıslak tadı olduğunu merak ediyorum , müşterim fotoğraf çekerken Ruslana’ya sikmek için çok zaman harcadım ve sonra Ruslana’nın ağzından lanet önce önce vahşileşmeye başladı. ıslak kedi. Yakınlaşmayı ve gerçekten azgın olmayı seviyorum. Üçlü tadını çıkarıyorum ve erkeklerin ve kadınların dikkatini çekiyorum. Beni ayırt edersen, bütün fantezilerini yerine getireceğimden emin olabilirsiniz. Özellikle fotoğraf galerimde giyindiğim gibi polis bir kadın gibi giyindiğim son bir rezervasyonu beğendim – çekinmeden çekinmeyin! Ve müvekkilimime sert bir şaplak verdim ki çok yaramaz bir çocuktu, kontrol altında olmaktan hoşlanıyorum, aynı zamanda cinsel tecrübeyi paylaşmanın ve benimle müşterinin arasında kalmasının tadını çıkardım. Zamanımda İzmir’da bir Escort Kızı olarak çalışmak için daha fazla tecrübe etmek istiyorum , bu yüzden beni çekinmeyin ve önerilerde bulunun.

Çarpıcı Sarışın Escort Kızımız her şeye sahiptir, onun hizmet listesini okurken dostça, açık görüşlüdür ve geleneksel Kız Arkadaş Deneyimi’nin bir parçası olarak harika bir arkadaşı yapar ; bu nedenle eğer bir Tall’dan arkadaşlık arıyorsanız büyük göğsü olan ve eşsiz bir tutum sergileyen Escortumuzun sarışın Escortumuz gündüz ve akşamları mevcuttur. Seksi ve Elit rezervasyonları ve İzmir’deki Çılgın Seksi Escort , en yakın İzmir Metro İstasyonu’na dayanır.

Page 1 of 71 2 3 7
 • Yeni Ucuz İzmir Escort Güzelliklerimizle Tanışın!

  Yeni Ucuz İzmir Escort Güzelliklerimizle Tanışın!

  by on 7 Şubat 2018 - 0 Comments

  İzmir, büyük bir metropolde bekleyebileceğiniz gibi çok geçici bir yerdir ve birçok insan işlerinin talepleri doğrultusunda gelip gidebilir ve kentin daha fazlasını keşfetme arzusunu yaşar. Acentemiz, her şeyi güzel ve taze tutmaktan hoşlanır. her zaman ve çarpıcı kızların aynı yüksek kalitede portföyünü tutmanın yanlış bir yanı yokken en sevdikleri kızlar taşındıysa sıradan müşterilerimizin çoğunun canı […]

 • Akşam Yemeğinde Seksi İzmir Escort Bayanlar

  Akşam Yemeğinde Seksi İzmir Escort Bayanlar

  by on 14 Şubat 2018 - 0 Comments

  İzmir, inkar edilemez bir şekilde, eğlenip kendinizi eğlendirmek için geniş bir fırsat yelpazesi sunan güzel bir şehirdir. Aradıklarınıza bağlı olarak, ihtiyaçlarınızı en şaşırtıcı şekilde karşılayabilecek bir yer veya İzmir Escort  bulabilirsiniz. Çarpıcı bir hanımefendi ile akşam yemeği yediğimizde İzmir’de iken birçok erkekler çayı olur ve biz onları suçlayamayız. Şahane görünümüyle değil aynı zamanda eğitim, incelik, şıklık ve […]

 • İzmir Bornova Üniversiteli Escort

  by on 9 Nisan 2018 - 0 Comments

  Bu İzmir’deki bir okuldaki ilk öğretmenlik işim hakkında bir hikaye. Yerli İzmir escort olarak öğretmenlik eğitimini yeni bitirdim ve İzmir’e yerleşmek, evlenmek ve çocuk sahibi olmak için dönmeden önce farklı ülkelerde biraz çalışıp yaşamayı planladım. O zamanlar 20’li yaşlarımdaydım, ve kendimi söylesem de karşı cinsten beni her zaman çekici buldu ve azgın hissettiğimde erkek arkadaş edinme […]

 • Buca İzmir Escort Kızları

  by on 8 Nisan 2018 - 0 Comments

  “İyi bir Buca İzmir escort kız var…” Daisy, Mistress’in lezzetli amına atlayıp, ondan aldığı övgüyü sevmeye başladı. Hanımefendi çok harikaydı… ve amcası… vay… sahip olabileceği en lezzetli şeydi… Kadın, yeni evcil hayvanının diline dayanarak sırıttı. Zaten ona tamamen adanmıştı … ve onu memnun etmeye hevesliydi. Beyin yıkamasına çok iyi bakmıştı. Ve o da bir insanlık dışıydı. Bu harika bir […]

 • İzmir Buca Escort Bayanlar

  by on 8 Nisan 2018 - 0 Comments

  Öyleyse, işte, sadece işten otobüse biniyorum, her gece yaptığım gibi, 7: 15’te güneşin bulutların arasından geçerken esniyor, başka bir ofis çalışanı, kalabalık bir metro vagonunda 9’dan 5’e kadar öğütüyor diğer askılı askılarla dolu. Bugün şanslı bir gündü. Koltuğum var, bulmaca açtım, kalem çıkardım ve biraz zaman kaybetmeye hazırdım … Ama sonra onu görüyorum; benden oturmak bir kadın… belki de dünyanın […]